Haberler

Zach Ertz'den Julio Jones'a Philadelphia Eagles'ın ticaret seçeneklerini tartıyor

PHILADELPHIA – Kartallar ticaret cephesinde yüzyıl damgasını vurmak üzere. Üç basamaklı sayıları patlamayla gösterecekler mi?

Howie Roseman, ‘da genel müdür olduğundan beri , Philadelphia idam etti 98 ticareti, yalnızca New England Patriots (111) ESPN Stats & Information’a göre bu süre içinde.

Eagles’ın felsefesiyle el ele yürürken, yetenek kazanımı ve kadro şekillendirme penceresi, NFL serbest ajansı ve NFL taslağının çok ötesine uzanıyor. Philadelphia eklendiğinde bunun en iyi örneği geldi 2017 Ağustos’ta Ronald Darby’ye başlamak için takas yapmak ve Ekim ayındaki son takas tarihinde Jay Ajayi’yi geri almak için anlaşma dahil olmak üzere sürecin sonlarında Super Bowl ekibine birkaç oyuncu.

sonuçlar, geniş alıcı Golden Tate’in , ancak takım ateş etmeye devam ediyor. Eagles’ın en son takası, CB Jameson Houston ve bir

karşılığında Jacksonville Jaguar’larından köşe başı Josiah Scott’u satın aldıklarında birkaç hafta önce oldu. altıncı tur seçimi.

Sıkışık sondaki kararsız durum göz önüne alındığında bu iyi bir bahis Zach Ertz ve mevcut listedeki boşluklar, bu numara takas edilir 98 ve 100 çok uzakta değil. Roseman and the Eagles için herhangi bir gişe rekoru kıran film olup olmadığını görmek için daha yakından bakalım:

Atlanta Falcons’u düşününce ‘geniş alıcı Julio Jones

Kartallar, ortaya çıkan hemen hemen her ticaret adayı ile bağlantılıdır çünkü her zaman fark yaratanların ne zaman olduğunu sorarlar. kullanılabilir ve genellikle, sorulan fiyat, harcamak isteyecekleri miktarın bir aralığına düşmesi durumunda belirteçler konur. Jones’un kalibresine bakılırsa, yönetim Atlanta’ya telefon açmazsa yanlış uygulama olur.

Oyna
1: 08

Dianna Russini, Falcons’ın Julio Jones’u takas etmeye çalışması durumunda önümüzdeki birkaç hafta içinde olabilecekleri yıkıyor.

Philadelphia, emektar geniş bir alıcı kullanabilir. Üzerinde oyuncu yok 25 şu anda odada ve bu sezon en çok aksiyonu görebilecek dört geniş grup – Jalen Reagor, DeVonta Smith, Greg Ward ve Travis Fulgham – bir arada 31 başlar NFL’de. Jones sadece gençlere yolu göstermekle kalmaz, Kartalların saldırısını NFL’deki en tehlikeli saldırılardan birine dönüştürürdü.

Yine de birkaç sorun var.

Kartallar, yaklaşık 4 milyon dolarlık bir maaş sınırına sıkı sıkıya bağlı. Jones, $ $ tutarında bir taban maaş alacak şekilde planlandı . 3 milyon dolar ve üst limit numarası $ 23 milyon. Çalışmasını sağlamak için sayılara masaj yapmanın yolları olsa da, bir 32 – yaşındaki Jones, özellikle içine aktardığı kaynaklar göz önüne alındığında, geçişteki bir ekip için en akıllıca harekettir. geç pozisyon. Kartallar, son iki yılda Reagor ve Smith için birinci tur seçimler yaptı.

Doğru hareket, anahtarları onlara vermek ve iş başında öğrenmelerine izin vermektir. rehberlik edebilecek ancak hedeflerini bu kadar dramatik bir şekilde etkilemeyecek daha ucuz bir emektar eklemek.

Bununla birlikte, Philly’yi hiçbir şeyden tamamen çıkarmak akıllıca değildir.

Ertz cephesinde hareket işaretleri aranıyor

Bu, uzun bir bölünme haline geldi.

Duvardaki yazı, arasındaki sözleşme uzatma görüşmelerinden sonraki son offseasondan beri oradaydı. Kartallar ve Ertz birbirlerinden ayrıldılar, ancak özgür hareketlilik ve taslak herhangi bir hareket olmadan gelip gitti. Ertz, 30 talipleri oldu, ancak Roseman daha iyi teklifler almaya devam ediyor.

“Bu, kariyerinin alacakaranlığında bir adam değil. O bir Adam hala birinci sınıfta. Bir yıl önce bu sırada herkes ligde en sıkı sonlarla nerede olduğu hakkında konuşuyordu, “dedi Roseman Mayıs ayı başlarında. “Bu yüzden, ne tür bir oyuncu olduğu konusunda gerçekten çok iyi hissediyoruz ve ekibimiz için de en iyi olanı yapmak zorundayız ve yine ona çok saygı duyuyoruz ve Philadelphia Eagles’ın bir üyesi olarak kalmaya devam ediyoruz. Bir şey değişirse , sizi bilgilendireceğiz beyler. ”

Ertz, bu arada Kartalların düzenlediği ekip etkinliklerinden uzak durdu.

1 Haziran, bu durumda olası bir dönüm noktası olarak görüldü. Ertz bu tarihten sonra takas edilir veya serbest bırakılırsa, Eagles bu sezon ek 3,5 milyon dolarlık bir indirim alacak. Bu hapşırılacak bir şey olmasa da, taraflar 1 Haziran’ı bu durumda topladığımız şeyden önemli bir işaret olarak görmüyor. Ek rahatlama sağlandıktan sonra işleri dürtmeye yardımcı olabilir mi? Belki, ama Kartallar bir anlaşma üzerinde oturuyor ve bir hamle yapmak için bekliyorlarmış gibi hissettirmiyor.

Ertz’in eninde sonunda takımdan çıkacağı beklentisi devam ediyor, ancak Philadelphia düşük 3. Gün seçiminden daha iyi bir şey ararken henüz yolun sonunda olmayabiliriz.

Gardiyan Brandon Brooks’a neler oluyor?

Pro Bowl bekçisi geçen hafta bu ticaret tartışmalarına konu olduğunu doğruladı Sezon dışı. Brooks verildiğinde, 31, bir Aşil gözyaşı döküyor – üç sezondaki ikincisi – Kartalların neden onu hareket ettirmek istediğini anladı, ancak süreçten tamamen memnun değildi.

Brandon Brooks, ticaret görüşmelerine konu olduğu ve dilediği tek şey farklı gitti. pic.twitter.com/1fBQ4mruBr

— Tim McManus (@Tim_McManus) May 27, 2021

“Bunun hakkında istediğim tek şey aslında annemden duymak yerine – annem ‘Nereye gidiyoruz?’ Brooks Perşembe günü, ‘Hey, bu neler oluyor’ gibi bir telefon görüşmesi [from the Eagles] almak güzel olurdu, “dedi. “Bunun dışında, bu bir iş adamım. Bunu asla gözden kaçırmam.”

Bu ticaret tartışmaları geldiğinde günlerinizin sayılı olduğunu hissetmemek zor olurdu ancak Brooks, Mart ayında bir sözleşme yeniden yapılandırması yapmayı kabul etti ve Eagles’ın sezon dışı programına katılıyor, tüm işaretler muhtemelen etrafta dolaşıyor – şimdilik.

Ertz dışında hangi takaslar yapılabilir?

Darius Slay’in karşısındaki köşe vuruşu huzursuz kalır. Kartallar, Steven Nelson gibi kalan en iyi serbest oyuncu köşelerinden birine sahip olmazsa, CB2’lerini almak için Darby’de

    • yaptıkları gibi ticaret yoluna gidebilirler. .

Defans oyuncusu da bazılarını kullanabilir destek – eski Eagles LB Jordan Hicks’e Arizona’dan bir takas arama izni verildi – ve Ertz’in kaçınılmaz kaybını telafi etmek için emektar geniş bir alıcı ve belki de başka bir dar uç kullanabilirlerdi.

Unutmayalım ki, Roseman’a kadrosunu ayarlaması ve takas No.

      • yapması için bolca zaman tanıyan, şu andan Ekim ayı sonundaki son takas tarihi arasında beş ay olduğunu unutmayalım. 99.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu