Haberler

WFT'den Sweat, uzman konuşmasına rağmen vax hayranı değil

5: 59 PM ET

  • John KeimESPN Personel Yazarı

   Kapat

  • Washington için Redskins’i kapattı 19942021
  • Yazıldığından veya Redskins hakkında üç kitap ve Cleveland Browns hakkında bir kitap yazdı

2021

ASHBURN, Va. — Washington Futbol Takımı defans oyuncusu Montez Sweat Çarşamba günü yaptığı açıklamada COVID-19 aşı, sadece NFL’de değil toplumda da devam eden bir konuyu vurgulayarak, konuyu kendisi ve takım arkadaşlarıyla tartışan bir uzmanı dinledikten sonra.

Washington teknik direktörü Ron Rivera, Salı günü ekiple önde gelen bir koronavirüs aşı araştırmacısı olan bir immünolog konuştu. Kizzmekia Corbett, korkuları azaltmak umuduyla video konferans yoluyla soruları yanıtladı ve aşı hakkında bilgi verdi.

Rivera, oyuncularının

yaklaştığını söyledi. % aşılama oranı, personeli ve binadaki diğer çalışanların tamamı aşılanmıştır. Rivera ayrıca oyuncularla özel olarak bir araya geldi, bilgi sunmaya veya endişeleri hakkında konuşmaya çalıştı.

Ter Çarşamba günü aşı hakkında “Ben bunun hayranı değilim” dedi. “Muhtemelen daha fazla bilgi ve buna benzer şeyler elde edene kadar aşı olmayacağım. Ben hiç hayranı değilim. Henüz COVID’e yakalanmadım, bu yüzden gerçekten COVID olana kadar COVID’i tedavi ettiğimi görmüyorum. ”

 • NFL, aşı olanlar için kısıtlamaları gevşeterek, maske takmadan gitmelerine ve her gün COVID-
 • için test edilmemelerine izin verdi. .

  Aşılanmamış oyuncular hala tüm bunlara ve temaslı izleme karantina politikalarına tabidir. Ayrıca seyahat ederken diğer oyuncularla veya yolda aile ve arkadaşlarla etkileşime geçemeyecekler. Yemekhanede yemek yiyemiyorlar ve ağırlık odasında kapasite limitlerine uymak zorundalar.

  “Açıkçası herkesin aşı olmasını istiyorlar, tesis içinde serbestçe dolaşsınlar ve gezinsinler,” dedi ter. “Ama herkesin kendi inancı var ve kendi karar verme hakkı var.”

  Sweat, oyuncuların bu konu hakkında “sürekli bir konuşma” yaptığını söyledi. Rivera bunun oyuncular için bir seçim olduğunu söyledi, aşı lehine yapmalarını istediği bir şeydi — ama bunu onları zorlamak istemiyor.

  ” Önemli olan şu ki, bu adamların anlaması için fırsatı kolaylaştırabilmemiz gerekiyor,” dedi Rivera. “Orada çok fazla mesaj var, Twitter’dan alıyorlar ve bazıları iyi, bazıları kötü. Bu adamların haberleri benim kadar izleyip izlemediğinden ve yeterince bilgi toplamaya çalıştığından emin değilim. ama biz gerçekten onlara yardım etmeye çalışıyoruz çünkü eğer o sürü bağışıklığına ulaşabilirsek onu gerçekten çözebilir ve gerçekten birbirimizle vakit geçirebiliriz.”

  Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinin COVID-06 takipçisine, 40.ABD’li yetişkinlerin %8’i en az bir doz aşı almıştır; 42.%3’ü tam aşılıdır.

  “Kendimi ve bunların hepsini biliyorum. Washington çaylak geniş alıcı Dax Milne, diğer adamlar sahte haberler diyebileceğiniz şeylere veya sadece sosyal medyada aşılarla ilgili söylentilere ve belki de komplolara ve bunun gibi şeylere maruz kaldı” dedi. “Bazı adamlar açıkça bunun için — aşıyı yaptırmak — bazı adamlar hala biraz tereddüt yaşıyor. Ama kişisel olarak, gerçekleri duymak güzeldi ve daha çok insanın aşı yaptırdığını görmeyi planlıyorum. takım.”

  Milne, aşılardan kaynaklanan ölümleri ve diğer yan etkileri duyduğunu söyledi. Ancak Corbett’in onlara yanlış bilgi satan çok sayıda sahte makale olduğunu söylediğini söyledi.

  Milne onlara “gerçek gerçeklere indiğinde ve gerçek bilgilerle yaptıkları gerçek çalışmalar, bundan ölüm olmadı.”

  “Yersiz konuşmak istemiyorum,” dedi, “ama kulağa düşündüğümüzden çok daha güvenli geldi. Sanırım artık onunla çok daha rahat hissediyoruz.”

  Saldırgan yan hakem Saahdiq Charles, “Yeni şeyler öğrenmek bunun gibi — dün aşı hakkında hiç duymadığım bir sürü şey öğrendim, bu yüzden bunu duymak güzeldi.”

  2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu