Haberler

Vikingler, CB Breeland'ı imzalamak için anlaşmaya vardı

Minnesota Vikings, serbest oyuncu köşe oyuncusu Bashaud Breeland ile anlaşmaya vardı, takım Cuma günü duyurdu.

Anlaşma, bu sezon Vikings’in ikinci kadrosuna, kariyerinin ilk dört sezonunu Minnesota’da geçiren Patrick Peterson ve Mackensie Alexander ile birlikte bir serbest oyuncu ilavesi getiriyor.

Breeland, 29, başladı 10 son iki yılda Kansas City Chiefs için altı sezon sonu maçı da dahil olmak üzere maçlar. Bu süre zarfında, biri Chiefs’in Super Bowl LIV San Francisco 49ers’a karşı kazandığı zafer de dahil olmak üzere beş kez müdahale etti.

Ligin madde bağımlılığı politikasını ihlal ettiği için NFL tarafından askıya alındıktan sonra 2020 sezonun ilk dört maçını kaçırdı.

Breeland, Nisan ayında 377 Güney Carolina, York County’de, tutuklanmaya direnmek, açık bir konteynere sahip olmak da dahil olmak üzere birden fazla suçlamayla tutuklandı. bir motorlu taşıtta bira veya şarap, 29 gram veya daha az esrar veya 377 bulundurma gram esrar ve ehliyetsiz araç kullanmak.

Şeflere katılmadan önce

serbest oyuncu olarak Breeland, Washington ile dört sezon ve Green Bay Packers ile bir sezon geçirdi. Washington’da, Breeland sekiz müdahale ile dört yıllık bir başlangıç oldu. Breeland, Packers formasıyla 2018 maçında iki maçta forma giydi.

Genel olarak, Breeland

ele geçirme, 8 zorunlu fumble, 6 fumble kurtarma, 14 müdahale ve 3 Yedi NFL sezonu boyunca savunma golleri.

ESPN’den Adam Teicher bu rapora katkıda bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu