Haberler

UFC savaşçısı Pena hırsızlıkla karşı karşıya, pil şarjları

9: 38 PM ET

 • Marc Raimondi2021ESPN Personel Yazarı

  2021

  40

  UFC savaşçısı Luis Pena, hırsızlık ve saldırı suçlamasıyla tutuklandı.

  Pena, Cuma günü Coral Springs (Florida) Polis Departmanı tarafından üç olayda gözaltına alındı. sayar: çevrimiçi kayıtlara göre, ani kapkaç, pil ve cezai fesat yoluyla soygun. Cumartesi akşamı itibariyle, Palm Beach County’deki Broward County Gözaltı Merkezinde tutuluyordu. Haberi ilk bildiren MMAFighting.com oldu.

  Coral Springs PD sözcüsü Christian Swinson, Pena’nın Cuma günü Pena’nın tutuklanması için bir tutuklama emrinin çağrılmasının ardından Pena’nın kolluk kuvvetleri tarafından tutuklandığını doğruladı. bir dış yargı yetkisi. Swinson, Pena’nın Coral Springs’te olduğuna dair bir tüyo aldıktan sonra, memurların MMA dövüşçüsüyle temasa geçtiğini, kimliğini doğruladığını ve onu içeri aldığını söyledi.

  Florida’da, ani kapkaçla soygun. potansiyel bir suç. Suçlamalarla ilgili daha fazla bilgi talepleri Cumartesi günü Florida kolluk kuvvetleri tarafından hemen geri gönderilmedi.

  Çarşamba günü Pena, hayatı boyunca “ciddi akıl sağlığı sorunları” yaşadığını ve “Uzun zamandır ihtiyacım olan yardımı alma ve kabul etme gücünü sonunda kazandım.”

  UFC’nin başkan yardımcısı ve baş işletme yetkilisi Hunter Campbell, ESPN’e verdiği demeçte, promosyon duruma bakıyor. UFC’nin Pena’nın zihinsel sağlık ve madde sorunları yaşadığının farkında olduğunu ve promosyonun, daha fazla bilgi bulana kadar onu bir kavgaya dahil etmeyeceğini söyledi.

  Pena’nın takımı Birinci Tur Yönetimi ile bir yorum talebine yanıt vermedi.

  Pena, 20, son Nisan ayında UFC için savaştı ve Alexander Munoz’u yendi. Hafif ve tüy ağırlıklı savaşçı, geçen Haziran ayında pozitif bir esrar testi için Nevada Eyalet Atletizm Komisyonu (NSAC) tarafından 4.5 ay askıya alındı. Pena (9-3) bir 5-3 UFC rekoru kırdı ve “The Ultimate Fighter”ın bir mezunu. Aynı zamanda ünlü merhum ressama geçen benzerliğinden dolayı “Şiddetli Bob Ross” lakabıyla da tanınır.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu