Haberler

Rodgers: Packers'ın felsefesiyle ilgili sorun, Aşk değil

11: 22 PM ET

    • Rob Demovsky

ESPN Personel Yazarı

Kapat

  • Green Bay Basın Gazetesi için Örtülü Paketleyiciler 1997 – 2013
  • Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı

GREEN BAY, Wis. – Aaron Rodgers’ın Green Bay Packers ile olan sorunu, onların oyun kurucu Jordan Love’ın taslağı değil, daha çok gittiğine inandığı bir örgütsel felsefeyle ilgili ters.

Rodgers’ın Pazartesi akşamı SportsCenter’da Kenny Mayne’ın ESPN’deki son gösterisini anmak için söylediği hikaye buydu. Takımıyla arasındaki mesafenin bu noktaya nasıl ulaştığına dair halka açık ilk açıklamaydı.

Rodgers geçen yıl işlerin önemli ölçüde değiştiğini kabul ederken Genel menajer Brian Gutekunst, Rodgers’ın yerine geçme potansiyeli olan Love’ı seçtiğinde, sığır etinin Gutekunst’un işleyişiyle daha çok ilgilendiğini öne sürdü.

Rodgers, Mayne’e “Benim durumumla, Jordan’ı seçmek asla taslak seçimle ilgili olmadı,” dedi. “Jordan’ı seviyorum; harika bir çocuk. [We’ve had] Birlikte çalışmak çok eğlenceli. Koçluk kadrosunu seviyorum, takım arkadaşlarımı seviyorum, Green Bay’deki hayran kitlesini seviyorum. İnanılmaz 16 yıllar. Bu sadece bir tür felsefe ile ilgili ve belki de bir şeyi yürüten insanlar. Bu karakterle ilgili, kültürle ilgili, işleri doğru şekilde yapmakla ilgili. ”

Rodgers, 37, üçüncü MVP ödülünden geliyor. Geçen yıl çok iyi oynayarak – Packers’ı bir 13 – NFC Şampiyonası Maçında ikinci sezon için 3 rekor ve bir yer – Packers’ın ondan ayrılma planlarını değiştirdi. Gutekunst, Aşkı Hayır’a götürmek için takas yapmadan önce Rodgers ile daha iyi iletişim kurması gerektiğini itiraf etti. 26 2020 taslakta.

Rodgers, “Geçen yıl bunların çoğu harekete geçirildi ve geçen yıl MVP’yi kazandığımda ve oynadığım gibi oynadığımda anahtar sadece içine atılmıştı” dedi. röportaj. “Bu sadece bir tür, sanırım, tüm bunların bir yansıması. Ama konu insanlarla ilgili ve en önemli şey bu. Green Bay her zaman insanlarla ilgili olmuştur – Curly Lambeau’nun sahibi ve kurucusu olmasından ’60 ile [Vince] Lombardi ve Bart Starr ve tüm bu inanılmaz isimler koçlu ’90 takımlarına [Mike] Holmgren ve Favrey [Brett Favre] ve Savunma Bakanı [Reggie White] yaptığımız koşmaya. Konu insanlarla ilgili. ”

Rodgers, Gutekunst ve Packers’ın ön bürosu dışında hemen herkesi övdü. ESPN’den Adam Schefter Nisan ayında Rodgers’ın organizasyonun bu kısmından hoşnutsuz olduğunu bildirdi.

“Bazen insanlar gerçekten neyin işe yaradığını unuttuğunu düşünüyorum. bir organizasyon, “dedi Rodgers Pazartesi. “Tarih önemlidir, senden önce gelen pek çok insanın mirası. Ama insanlar, en önemli şey bu. İnsanlar bir organizasyon kurar, insanlar bir iş yapar ve bazen bu unutulur. Kültür tuğla tuğla inşa edilir. kuruluş tarafından değil, bina tarafından, kurum tarafından değil insanlar tarafından temeli insanlar tarafından inşa ediliyor.

“Bir dizi harika, harika insanla oynayacak kadar şanslıydım ve bazı harika insanlar için de çalışmam gerekiyor. Bu varlıkların temelini oluşturan insanlardır. Sanırım bazen bunu unutuyoruz. ”

Rodgers, ESPN’in Pazartesi günü erken saatlerde takımın ilk OTA oturumunu atladığı raporunu doğruladı, ancak reddetti durumun nasıl bitmesini istediğini söylemek için. OTA’lar gönüllü olsa da, Rodgers bir $ 500 kaçıracak , 00 Sezon dışı programa katılıma bağlı 0 antrenman bonusu.

Rodgers gelecek ayki mini kamp için rapor vermezse, para cezasına çarptırılır. $ 93, 085 ($ 15, 515 ilk kaçırılan gün için, $ 31, 030 ikinci kaçırılan gün için ve $ 46, 540 üçüncü kaçırılan gün için). eğitim kampı daha da pahalı. $ 50 tutarında zorunlu para cezası var, 00 Günlük 0 cevapsız, artı kaçırılan her sezon öncesi maç için bir haftalık normal sezon maaşı.

Rodgers, Gutekunst’un geri dönüşünün bir koşulu olarak GM olarak atılmasını istiyorsa, gerçekleşme olasılığı düşük görünüyor. Packers, Gutekunst’a bağlı kaldı ve sözleşmesinde üç yılı kalan Rodgers’ı takas etmeyeceği konusunda ısrar etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu