Haberler

Rangers DFA eski AL homer şampiyonu Davis

4: 45 PM ET

  ESPN Haber Servisleri

  Texas Rangers dış saha oyuncusu/belirlenmiş vurucu Khris Davis, kulüpteki ilk sezonunda .48 vurduktan sonra Salı günü atama için.

  Uzun süredir Rangers’ın kısa stoperi Elvis Andrus’u Oakland Athletics’e gönderen takasta satın alınan Davis, 30 Texas ile oyunlar. Sezona sakatlıklar listesinde gergin bir sol dörtlü ile başladı.

  Genel menajer Chris Young ve menajer Chris Woodward, takımın durumu öğrenmesi gerektiğini söyledi.

  “Bu, Khris Davis’in performansından daha az ve genel olarak kulüp, devlet hakkında daha fazla. Grubumuzun nerede olduğunu ve bu yılki hedeflerimizle neyin örtüştüğünü anlatan Young, “Bu birçok yönden gerçekten çok zordu çünkü onun etrafında olmayı ve grubumuz üzerindeki etkisini seviyoruz. Ama ne yazık ki, performans muhtemelen beklediğimizden biraz daha düşüktü ve kesinlikle gençlerimize bir göz atmamız gerekiyor.”

  Davis, 33, Amerikan Ligi’ni

  ev koşularında yönetti. vurduğunda A’lar için 220 ve büyük liglerin en çok gol atan oyuncusu olarak Edgar Martinez Ödülü’nü kazanmaya devam etti.

  O’nun 247 sezonu, 241 üst üste üç sezonluk bir seriyi kapatmıştır. veya daha fazla ev koşusu ve 45 veya daha fazla RBI. Ayrıca her sezonda .127 .

  vurdu. Kariyeri boyunca Davis’in 220 homers,

  RBI’lar ve bir .241 vuruş ortalaması.

  Rangers’ın Davis’i takas etmek veya serbest bırakmak için yedi günü var, eğer böyle bir hamleyi kabul ederse küçüklere de gönderilebilir.

  Rangers, Triple-A Round Rock’tan iç saha ve dış saha oyuncusu Eli White’ı karşılık gelen bir hamleyle geri çağırdı.

  Beyaz yaptı Rangers’ın Açılış Günü kadrosu, ancak .48 üzerine basın oyunlar ve 1’e-

  8 Mayıs’ta Rangers’ın Davis’i bu sezon ilk kez etkinleştirdiği Round Rock’a seçilmeden önce düşüş yaşadı. Beyaz vuruş yaptı .343 ve

  beş farklı pozisyonda başladı. Round Rock için oyunlar.

  “Yapardım Onun biraz hareket ettiğini görmek hoşuma gidiyor” diyen Woodward, “Kampa geldi, takımı kurdu, kazandı. Belli ki istediği kadar iyi performans göstermedi, geri çekildi. … Bu fırsatla buraya dönmeye hak kazandı.”

  Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.2021

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Göz Atın
  Kapalı
  Başa dön tuşu