Haberler

Pujols, yürüme İK'sını çaldı; Devler 10'da kazanıyor

3: 43 AM ET

  • ESPN Haber Hizmetleri

LOS ANGELES – Albert Pujols bağlandıktan sonra vurucunun kutusunun yanında kaldı. Birçok LA oyuncusu sığınak rayından atladı. Ve Dodger Stadyumu’ndaki pek çok taraftar kollarını kaldırdı, hepsi kutlamaya hazır.

Mike Tauchman’ın başka fikirleri vardı.

Tauchman dikkat çekici bir şekilde uzandı. sol alan duvarı, dokuzuncu vuruşun sonunda Pujols’a evden çıkma koşusunu soymak için ve San Francisco’da 29 Cuma akşamı 8-5 gerilimde Los Angeles Dodgers’ı yenmek.

Dodgers çimdik atan Austin Barnes, iki sayı ile üç sayılık bir homer’a çarptığında bir sarsıntı yarattı. 5-all yapmak için dokuzuncu sırada. Sırada Pujols vardı ve kısa süre önce imzalanan sümüklü böcek uzun, yüksek bir sürüş başlattı.

Tauchman, “Yarasanın hemen dışında, açıkça iyi vurduğunu düşündüm,” dedi.

Tauchman çite geri döndü, sıçradı ve sansasyonel bir ters vuruş yaptı. Duvara vurduktan sonra yere düştü, topu göstermek için kolunu kaldırdı ve sığınağa geri dönerken biraz aksadı.

“Asla söyleyemezsin ama Bence ne zaman geri dönersen ya da herhangi bir şeyden sonra, kendini sürüklenmemek için ilk başta sert gitmek istersin. Zaman zaman atlamam için oraya gittim, “dedi Tauchman. “Bazen top giriyor, bazen girmiyor. Erkekler için bir oyun yaptım.”

Giants, Tauchman’ı Nisan ayı sonlarında New York’la yaptığı bir ticarette ele geçirdi. Defans yeteneğini seven ancak aşırı kalabalık bir sahada kendisine yer bulamayan Yankees.

Devlerin menajeri Gabe Kapler, oyunu “mükemmel, çok, çok zor bir ana lige yetişmek için yakaladı” olarak nitelendirdi. ölçeklendirmesi kolay olmayan bir duvar. Açıkçası, bir oyun kurtarıcı ve tüm sezon boyunca gördüğümüz en iyi yakalamalardan biri. “

Tauchman, kariyerinde bu yakalamanın nerede sıralandığını tartışırken , ilk iki – ve belki de 1 numara dedi.

“Baltimore’da başka bir homer’ı soydum. Oldukça iyi ayağa kalktım,” dedi Tauchman. “Muhtemelen yapabileceğiniz en eğlenceli oyun. Arka bahçede zincir bağlantılı çitinizin üzerinden pratik yapabilirsiniz. Fırsatlar çok az ve çok uzak, bu yüzden oldukça havalı.”

Pujols’un 668 ömür boyu ev koşusu var ve Babe Ruth, Mickey Mantle ve diğer üç Onur Listesi ile 12 kariyer yürüyüşü homerları, Jim Thome’un rekorunu takip ediyor 13.

“Albert bir homer’a çarptı ve adam zıpladı ve yakaladı,” dedi Dodgers atıcısı Walker Buehler. “Bizim için zor bir oyun ama günün sonunda, bu kulüp binasında sahip olduğumuz şeyler hakkında hala gerçekten iyi hissediyoruz.”

LaMonte Wade Jr. Kenley Jansen’den (0-2) devler 10. Evan Longoria iki turluk dublörlük yaptı.

Tyler Rogers (1-0) Barnes’ın homer’ından vazgeçmesine rağmen galibiyet aldı. Jarlin Garcia, 2011 Marlins’in ikinci liginde oynadığı için ilk kurtarışını yaptı.

Giants’ın bir lider ve Dodgers bunu üç kez berabere kıldı. Sonunda, Giants bu sezon beş denemede NL West rakiplerine karşı ilk galibiyetlerini elde ettiler.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu