Haberler

Özuna saldırı suçlamasıyla 20 bin dolarlık tahvil verdi

1: 30 ÖS

  • İlişkili basın

ATLANTA – Atlanta Braves’den Marcell Ozuna’ya $ 20 verildi, 00 Pazartesi günü karısına karşı boğulma ve darp yoluyla ağırlaştırılmış saldırı suçlarından 0 tahvil.

Ozuna, Sandy Springs’in Atlanta banliyösündeki polis memurlarının, karısı Genesis’e 911 yanıt verirken saldırdığına tanık olduklarını söyledikten sonra Cumartesi günü hapse atıldı.

Fulton İlçe Sulh Ceza Mahkemesine ilk kez çıktığında, Ozuna’nın karısıyla temas kurmaması emredildi. Pazartesi günü hapisten çıkması bekleniyordu.

Mahkemede avukatlar, çiftin boşanma sürecinde olduğunu söyledi. Genesis Ozuna, Miami’de bir yıl önce aile içi şiddet suçlamasıyla tutuklandı.

Sandy Springs Polis Departmanından yapılan açıklamada, memurların ön kapının açık olduğu bir eve girip çığlık attığını duyduklarını söyledi. içeride. Memurlar, Ozuna’nın karısını boynundan tuttuğunu ve onu bir duvara fırlattığını, ayrıca yaralı sol elinden alçı ile vurduğunu gördüklerini söyledi.

Polis, kurbanın görünür olduğunu söyledi.

Özuna, MLB ile ABD arasında yürürlükte olan ortak aile içi şiddet politikası kapsamında konuyu gözden geçirmeyi planlayan Major League Baseball tarafından uzun süre askıya alınabilir.

Zaten sakat listesindeydi ve geçen hafta Boston’da bir maç sırasında sol elinde kayarken iki parmağını çıkardıktan sonra bir aydan fazla bir süre dışarı çıkması bekleniyordu. . Saha görünümünün videosunda parlak sarı bir kadroyla görüldü.

Ozuna, Braves ile muhteşem bir ilk sezonun ardından Atlanta ile yeniden anlaştı 2020, dört yıllık 65 milyon dolarlık anlaşmayı kabul ederek. Vuruş yaptı. 338, Ulusal Lig’i 18 homers ve 56 RBI’lar ve NL MVP oylamasında altıncı sırada tamamlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu