Haberler

OU koçu, saat 2'den sonra WCWS sked'i çağırıyor

7: 08 PM ET

  • Elizabeth MerrillESPN Kıdemli Yazarı

   Kapat

    Elizabeth Merrill, ESPN.com ve ESPN için kıdemli bir yazardır. Dergi. Daha önce The Kansas City Star ve The Omaha World-Herald için yazmıştı.2021

Bir voleybol maraton gününden sonra Pazar günü yerel saatle 2’ye kadar sona ermedi, Oklahoma teknik direktörü Patty Gasso, Kadınlar Koleji Dünya Serisi programını sorguladı ve Oklahoma Eyaleti ve Florida Eyaleti’nin eleme oyununa başlaması kararını verdi. : 18 pm “doğru değil.”

 • Gasso Pazar günü yaptığı açıklamada, “Öğrenci sporcunun refahı ile ilgiliysek – hepimize vaaz edilen şey bu – o zaman bir şeyler yapın” dedi. “Kimin bir şey yapması gerektiğini bilmiyorum. Ama bu adamların sabah 3’te eve gelip ertesi gün için hazırlanmaları — uyku, su içme ve yemek yeme ritminizi tamamen alt üst ediyor.

  “Her iki takımın da oturup bu kadar uzun süre beklemesi adil değildi.”

  Gasso, takımı James Madison’ı 6-3 Pazar günü yendikten sonra konuştu. Sooners’ın WCWS’de hayatta kalmak için UCLA’yı yenmesinden 18 saatler sonra başlayan bir öğlen maçında.Oyun sonrası Zoom çağrısından hemen sonra Pazar günü, şimşek ve yağmur, Oklahoma City’de oyunu üst üste ikinci gün durdurdu, bu da Oklahoma’nın şüphesiz gecenin ilerleyen saatlerine kadar tekrar oynayacağı anlamına geliyordu.

  Uzun bir bekleyiş gecesinden sonra civarında, Florida Eyaleti, Pazar sabahı saat 2: 18 Oklahoma Eyaletini 4-2 yendi.Oyun sonrasında Oklahoma Eyaleti teknik direktörü Kenny Gajewski, şunları söyledi: “Öyle.”

  Gasso, oyuncuların genellikle şikayet etmeyeceklerini, ancak gece 3’te yatmanın “tamamen sıralar” uyku, hidrasyon ve yemek ritimleri.

  “Başka hangi şampiyonaların aynı şeyi yaptığını görmek istiyorum” dedi. “Ve şimdi koçların bunun hakkında konuştuğunu duymaya başlıyorsunuz. Oyuncularımızla doğru olanı savunmak hakkında konuşurken bu çok rahatsız edici. Yine de etrafımızda olup bitenler doğru değil.”

  2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu