Haberler

Mississippi St., 21 bin galibiyetle CWS rekoru kırdı

10: 16 PM ET

    İlişkili basın

Will Bednar’ın üstü çizili toplamı tırmanmaya devam ederken, TD Ameritrade Park’taki herkes takip ediyor gibiydi.

  Bednar kabul etmek istemedi, ama o da öyleydi.

   “Ah, evet,” diye sorulduğunda mahcup bir şekilde dedi. “Yapmaya çalışmıyordum ama bir şekilde tahtaya bakmaya devam ettim.”

    Kırmızı gömlekli birinci sınıf öğrencisi kariyer rekorunu kırdı 10 altı vuruştan fazla, en çok

College World Series’de yıl ve Mississippi Eyaleti Pazar gecesi Omaha, Nebraska’da Teksas’ı 2-1 mağlup etti.

  Bednar ve Landon Sims, 11 vuruşları ve Bulldog’ları ( birleştirerek bir CWS takım rekoru kırdı. -11 ) sezon toplamını 765 yaparak Division I rekorunu egale etti.

   Bednar’ın toplamı Clemson forması giyen Kris Benson 11 Miami’ye karşı oynadığından beri bir kişi tarafından en yüksek .

    “Harika bir performans olduğunu hissettim, muhtemelen şimdiye kadarki en iyi performansım,” dedi Bednar. “Bu sahnede gerçekten harika.”

    Hayır. 2 milli tohum Teksas (33-90 ) Bednar’a karşı sadece dört topu oyuna soktu: üç atış ve Mitchell Daly’nin üssü dördüncü vuruşta ortaya çıktı.

     “Bednar Teksas koçu David Pierce, “Onu hala çözemedik” dedi. “O bir dönüş hızı adamı ve top sadece uçak kaybetmez ve sanki tüm oyun boyunca onun altında sallanıyor gibiydik.”

      Uzun Boynuzluların hücumu geldi. dokuzuncunun altındaki hayat. Mike Antico bir homer ile öne geçti ve Ivan Melendez ve Cam Williams, Douglas Hodo III oyunu bitirmek için yere yığılmadan önce koşucuları köşelere koymak için arka arkaya iki-çıkış single’ları vurdu. )Longhorns, 2009 o zamandan beri oynadığı dört maçın her birinde CWS açıcılarını kaybetti. Pierce genellikle bir maçtan sonra takımına hitap etmez ama bu sefer yaptı.

       “Oyunun ne kadar duygusal olduğunu biliyorum ve onlar hüsrana uğradılar ve kendilerini beğenmiş gibi hissediyorlar. Takım arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratın” dedi. “Mesajım: ‘Doğru hazırlanan adamlarla savaşmaya devam edeceğiz ve yarın daha iyi olmalıyız. Gürültüyü dinlemeyin. Ne olduğunu biliyoruz, dikkatinizi dağıtan şeylere kulak vermeyin. Pittsburgh Pirates’in atıcısı David Bednar’ın kardeşi Bednar (8-1), düşük

       s fastball, plakanın her iki tarafında ve bölgede yukarı doğru çalışıyor ve bir kaydırıcıda aşağı ve vuruş bölgesinin dışında karıştırıyor.

       MSU koçu Chris Lemonis, “Maçtan sonra Will’i yakaladım ve ona oyun topunu verdim ve bunun şimdiye kadarki en iyi performanslardan biri olduğunu söyledim” dedi. “Altı vuruş, bir vuruş, 10 yumruklar. Buraya pek çok adam gelip bunu yapmadı çünkü yetenek seviyesi çok yüksek.

        “Bazı geceler rüzgar estiğinde atıcılar harika oynuyor. Ama bu gece rüzgar esiyor ve o onlara hiçbir şey vermedi. bütün gece boyunca sallanıyor.”

         Bednar birinciden üçüncüye kadar arka arkaya yedi fan attı ve

         vuruşuyla okulun tek maçlık CWS rekorunu dördüncü sırada kırdı. inci çizili.

          Zach Zubia’ya yürüdü. yedinci vuruşu başlatın ve Lemonis Sims’i çağırmadan önce 108’de bir atış daha yaptı.

           Bednar, sığınağa giderken takım arkadaşlarının arasından geçerek beşlik çaktı, bu sırada taraftarlar – Texas’ta birçoğu turuncu yandı – onu alkışladı.

            “İçeride kalmak istedim” dedi, “Koç Lem çıktığında çok kızdım. Landon’a güveniyorum ve [dugout] çite geri döndüm ve Landon’a işi devam ettirmesi için bağırdım.”

             Sert atıcı Bednar’ın bıraktığı yerden devam etti, Karşılaştığı ilk beş vuruşu yaptı ve altı vuruşla bitirdi.

              MSU, art arda üçüncü CWS görünümünü yapan 7 numaralı ulusal seribaşı, her iki koşusunu da aldı. dördüncüsü Ty Madden (7-5) İlki bir kurban sineğiyle eve geldi ve diğeri Brad Cumbest sağ saha çizgisine bir sinek gönderdiğinde adil bölgeye indi.Hodo bir oyun yapamadı ve Luke Hancock, Cumbest’in üçlü üçlüsünde ilk sayıyı attı.

               Madden dışarı çıktı 02 yedi vuruşta ve takımların 33 kombine vuruşları bir CWS rekoru kırdı .

                MSU en azından 16 vurdu yedi NCAA turnuva oyununun altısında ve 62 bu sezon yarışmalar.

                 “Ben Bazı adamlara birkaç yıl içinde bakacağımızı ve büyük liglerde oynayan tüm o adamları göreceğimizi söylüyorum,” dedi Lemonis. “Her iki tarafta da özel silahlar, özel rakipler var.”

                  UP NEXT

                   Mississippi State: Plays Virginia’da Salı gecesi.

                   Texas: Salı öğleden sonra bir eleme maçında Tennessee ile oynuyor.

                    1996

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu