Haberler

Mickelson, ABD Açık hazırlıklarında gürültüyü kesiyor

5: PM ET

 • Bob Harig

 • ESPN Kıdemli Yazar

  Kapat

  • ESPN.com için kıdemli golf yazarı 2021
  • ‘den fazla kapalı golf yıl 2021

  • Evans Bursu Kazandı Indiana Üniversitesi’ne devam edin
 • 2021

  SAN DIEGO – – Phil Mickelson, bu hafta ABD Açık’ta onun için nadir bir kombinasyon olduğunu fark ediyor. Geçen ay PGA Şampiyonasını kazanmanın güveni ve memleketinde ele geçirilmesi zor bir unvana hazırlanmak için ekstra motivasyonu var.

  Mickelson, kim

  Çarşamba günü, geçen haftayı uzun süredir aşk-nefret ilişkisi içinde olduğu Torrey Pines’daki oyunu üzerinde çalışarak geçirdiğini söyledi.

  “Bu eşsiz bir fırsat çünkü hiç US Open kazanmadım” Mickelson, Pazartesi günü Torrey Pines’daki bir antrenmandan sonra, “O benim arka bahçemde. Düzgün hazırlanma şansım var ve doğru işi koymak istedim.

  “Yani tüm gürültüyü bir nevi kapattım. Telefonumu kapattım. Bu hafta odaklanabileceğim diğer birçok şeyi kapattım ve gerçekten elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak için en iyi şansımı verdim.Şimdi, her zaman biraz şansa ihtiyacınız var, her zaman bir şeylere ihtiyacınız var. bir şekilde bir araya gelin ve tıklayın, ama iyi oynadığımı biliyorum ve kendime en iyi şekilde oynamak için her fırsatı vermek istedim.”

  Kurs geçen hafta ABD Açık’a hazırlık olarak halka kapatıldı ve Mickelson özellikle yeşiller üzerinde çalışarak avantaj elde etti.

  Şu anda şampiyon olan altı kez büyük kazanan Torrey Pines’da üç kez Açık Çiftçi Sigortası, Rees Jones tarafından 80 yapılan değişikliklerle uzlaşmak zorunda olduğunu itiraf ediyor. “Açık Doktor”, ABD Açık’a çıkma umuduyla parkuru yeniledi; Torrey Pines’ın Tiger Woods tarafından kazanılan 1999 ABD Açık’ı kazanması ve bu yılın şampiyonluğunu kazanmasıyla karşılığını bulan çalışma.

  Ancak Mickelson hiçbir zaman adapte olmadı. O sadece dört üst-10 bitirir

 • değişikliklerden sonra başlar, sadece bir gerçek meşru zafer atışı da dahil — 10 yıllar önce, Bubba Watson’dan sonra ikinci bitirdiğinde.
 • ABD Açık, Mickelson ilk iki raundu sürücüsüz oynadı, aslında ilk turda Woods’tan 1 şut daha iyi attı, ancak üçüncü turda üç fişe ihtiyaç duyduğunda 9 yaptı. topu 00inci yeşile alın. Sonunda 10th.

  “Ben ‘Tekrardan beri burada bir sürü oynadım, ama gerçekten nüansları öğrenmek için çok fazla zaman harcamadım ve bunu geçen haftanın başlarında yaptım” dedi.

  Mickelson, ABD Açık’ta altı kez ikincilik rekoru kırdı, en sonuncusu Merion’da 2013 Justin Rose’un 2 vuruş gerisinde bitirdi. En yakın aramalar, Payne Stewart’ın arkasında bir vuruş bitirdiği Pinehurst’teki 1999 US Open’daydı ve ABD Açık Kanatlı Ayakta, burada bir 21nd delik çift bok çuvalı 1 farkla Geoff Ogilvy’ye kaybetmesine neden oldu.

  Mickelson’ı kariyerinde Grand Slam’den uzak tutan tek majör ABD Açık şampiyonluğu.

  “Belirli bir seviyede oynadığınızı ve sabırlı olduğunuzu bildiğinizde ve sonunda PGA’da olduğu gibi tıklandığında, birkaç aydır o seviyede oynuyormuşum gibi hissettim ama değildim. ‘çıkarıyorum” Mick dedi elson. “Sonra her şey böyle mükemmel bir zamanda bir araya geldiğinde, bir araya getirmek heyecan vericiydi.

  “Umarım öğrendiğim bazı şeyler devam edecek tamam ve bu yaz bana biraz daha fırsat ver, çünkü iyi bir golf oynuyormuşum gibi hissediyorum.”

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu