Haberler

Mets GM, Alonso'nun manipüle edilmiş top teorisini çürütüyor

Pete Alonso, MLB tarafından ‘manipüle edilmiş’ beyzbol topları üzerine teori sunuyor (0:

)

Pete Alonso, MLB’nin beyzbol toplarını yaklaşmakta olan serbest oyuncu sınıfını olumsuz etkilemek için manipüle ettiği teorisini paylaşıyor. (0: )

  • 5: PM ET
  • İlişkili basın

31614153

NEW YORK — Mets genel müdür vekili Zack Scott, New York’un ilk kalecisini yalanladı Pete Alonso’nun Beyzbol Ligi’nin potansiyel serbest oyunculara zarar vermek için beyzbol toplarını manipüle ettiği suçlaması, topa yapılacak değişikliklerin “oyunculara nasıl değer verildiği veya ödeme yapıldığı üzerinde hiçbir etkisi olmayacağını” söyledi.

Çarşamba günü sürahilerin yabancı madde kullanımıyla ilgili kaynayan tartışma hakkında sorulan Alonso, MLB’nin kasıtlı olarak baseba suyunu sıktığını iddia etti. Gerrit Cole gibi yıldız atıcılar açık pazara çıkmadan, ardından bu sezon serbest oyuncu olmaya hazır yetenekli bir vurucu grubuyla topu köreltmeden önce.

New York San Diego’ya karşı bir dizi açmadan önce Cuma günü Scott gülerek “Pete’in bir komplo teorisyeni olduğunu bilmiyordum” dedi.

Lig, Alonso’nun suçlamasıyla ilgili yorum yapmadı.

Scott, ön büroların ve analitik ekiplerinin değişen hücum ortamlarında performansları normalleştirecek kadar akıllı olduğunu söyleyerek teorinin tutmadığını söyledi.

“Takımların performansı değerlendirme ve değerlendirme şekli seviyelere bağlıdır, bu yüzden Hücum tarafından aldanmak, yukarı ya da aşağı yoldur” dedi. “Ligin nasıl oynandığıyla ilgili olarak oyunculara bakacağız. Bu nedenle, oyunculara nasıl değer verildiği veya nasıl ödendiği üzerinde hiçbir etkisi olmaz.”

MLB, Şubat ayında takımlara

beyzbol toplarını biraz yumuşatmayı planladığını bildirdi. sezon, ev koşularında yıllardır süren bir artışın ardından. 376’da, plaka maçlarının %3,6’sı homer ile sonuçlandı. bu yıl %3.1’e düştü.

Yapışkan madde tartışması hakkında soru sorulduğunda, Scott Gelecekteki uygulama konusundaki belirsizliğin, izciler ve analistler için zorluklar yarattığını söyledi. Ligin yakında atıcıları cezalandırmaya başlaması bekleniyor — en korkunç suçlular dışında nesiller boyu farklı bakış açılarının ardından sert, sezon ortası bir değişiklik.

“Zorlu,” dedi Scott. “Erkeklerin ne yaptığını gerçekten bilmiyoruz, kendi organizasyonumuzun içinde bile dışarısı ile ya da herhangi bir şey yapıp yapmadıklarını bilmiyoruz.”

İlk yıl GM, açık ve uygulanabilir olduğu sürece MLB’nin ne karar verdiğinin kendisi için önemli olmadığını söyledi.

“Gerçekten sadece yaptırımdan bahsediyoruz” dedi. “Beyzbol toplarına bir şey koymamanız gerektiği her zaman kitaplarda olmuştur, bu yüzden hakemlerle gerçekten nasıl iletişim kurdukları ve beklentilerin neler olduğu bu. Ve bence, hakemlere karşı adil olmak için, netlik olması gerekiyor. hem de.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu