Haberler

Logan Thomas Jaguarlar için zorlu sona geçişte Tim Tebow'a bir örnek

JACKSONVILLE, Fla. – En zor kısmı Logan Thomas’ın oyun kurucudan sıkı sona geçişi evet diyordu.

Lisede yüksek oranda işe alınmıştı, kariyerini Virginia Tech’de okulun tüm zamanları olarak bitirmişti. önde gelen pasör ve Arizona Cardinals tarafından üçüncü turda draft edilecek kadar iyiydi. Oyun kurucu olmak onun kimliğiydi. Her zaman bir olmuştu ve her zaman olacaktı.

Kasım ayında New York Giants tarafından serbest bırakıldıktan sonra kanepede oturana kadar 2016 ve Detroit GM Bob Quinn aradı. Thomas’ın zor bir son olarak egzersiz yapmasını istedi.

“Kanepede oturmaktan yoruldum, hadi yapalım” dedim. , “Dedi Thomas. “… Egonuzu masaya koymaktır. Tamamen dürüst olmak gerekirse, bu geçişin en zor kısmı. ”

Doğru şey olduğu ortaya çıktı. Cardinals, Miami Dolphins ve Giants ile sadece iki maçta yer alan Thomas, şimdi NFL’nin en sıkı taraflarından biri. İçeri girdi 2020 72 Washington Futbol Takımı için 670 yarda ve altı gol yakalar ve sadece ne tür bir etki oyuncusu olabileceğini göstermeye başladı.

Hepsi kim olduğunu bırakmaya evet dediğinden. Yine de kolay bir geçiş değildi ve Thomas’ın kendini sıkı bir son olarak rahat hissetmesi birkaç yıl aldı – şimdi Tim Tebow da nihayet evet demeye karar verdiğine göre dikkate alınması gereken şeyler.

Tebow yüksek oranda işe alınmış bir adaydı, Florida’da Heisman Kupasını ve iki ulusal şampiyonluğu kazandı ve 25 genel seçim 2010 Oyun kurucu olarak NFL seçmesi. Daha önce Denver Broncos ile iki sezonda 14 Broncos Peyton Manning’i satın aldıktan sonra New York Jets’e takas edildi. Tebow, özel takımlarda oynadı ve Wildcat QB olarak kullanıldı ve H-back’te birkaç anlık görüntü aldı.

Takımlar onun sıkı sona geçmesini istedi, ancak oyun kurucu olarak kalmak konusunda kararlıydı ve kariyeri fiyaskoyla sonuçlandı. New England Patriots ile kampa gitti 2013, futbol oynamadı 2014 ve tüm sezonun tamamını Philadelphia Kartalları ile geçirdi 2015 kesilmeden önce.

Altı yıl sonra fikrini değiştirdi ve Florida’daki eski koçu Urban Meyer ona Jaguarlarla sıkı bir son olarak bunu başarabilir. Thomas’ın geçişinin nasıl açıldığına bağlı olarak, 40 – yaşındaki Tebow 2021.

Thomas ( 6 fit-5, 250 pound) ve Tebow (6-3, 255) ikisi de büyük, fiziksel olarak yetenekli adamlar, ancak Thomas geçiş yapmayı kabul ettiğinde. Tebow’a, sadece fiziksel olarak kendine hakim olabilmek için toparlamak zorunda kalmaması gerçeği yardımcı oluyor.

Thomas ayrıca oyun kurucunun pas kavramlarını anladığını söyledi. bakış açısı büyük bir yardım, ancak Tebow engelleme konusunda mücadele etmeyi beklemeli. Çok. O, Lions ile imzaladıktan iki gün sonra Thomas’ı Detroit’in antrenman kadrosundan çıkaran Buffalo Bills ile gelen ilk tam antrenmanında sıkı bir son olarak bu konuda bir karmaşa olduğunu itiraf ediyor.

Thomas, “Kasırga gibiydi,” dedi. “Kimseyi nasıl engelleyeceğimi bilmiyordum. Bir rota kullanabilirdim, bu iyiydi, ama bir ruhu nasıl engelleyeceğimi bilmiyordum. Çekilecek ayak hareketini bilmiyordum. Hangi açıyı alacağımı, ped seviyemin ne olması gerektiğini, ellerimin nerede olması gerektiğini bilmiyordum. Dürüst olmak gerekirse, bu sıkı son pozisyonunu oynamanın en zor kısmı.

“Blok yapmak zorunda olduğunuz bir pozisyonu hiç oynamadıysanız, bu [hard]. [You have to learn] Koşu sola giderse, solda savunma sonunun ne kadar hızlı kaybolacağı. Ya da koşu doğru gidiyorsa, seni ne kadar çabuk yenmeye çalışıyorlar. Ve kafa kafaya gitmeye çalışıyorsanız, onlar otomatik olarak daha büyük, sizden daha güçlüdür. Sadece tekniği öğrenmek ve onu nasıl yapacağınızı, ne bekleyeceğinizi ve ne yapacağınızı anlamaktır. ”

Tebow’un hiçbir sorunu yoktu. Geçen Perşembe günü Jaguarların açık organize takım etkinliği sırasında rotaları ve yakalama paslarıyla, ancak ayak hareketlerinde ekstra koçluk alıyor ve teknik direktör Tyler Bowen’ı engelliyordu. Ancak sezon başladığında Tebow’un yeterli olmasını beklemek – Tebow’un yapacağı tüm fazladan çalışmayla bile – mantıksız.

Thomas yapmadı. 2017 sezonun sonuna kadar engellemesi konusunda iyi hissetmiyorum.

Thomas, “Şut, rahat oynamak için iki yılımı aldı,” Pekala, ne yaptığımı biliyorum “dedi. “Böyle yapılır. Şimdi oraya gidin ve yapın. Şimdi, ağırlıktan ve bedeninizden otomatik olarak vazgeçecek misiniz? Evet, ama alçakta kalırsan ve tekniğine sahip olursan, bunu yapar. Ama ‘Adamım, bunu yapabilirim’ diye düşünmem iki yılımı aldı. Tamamen rahatım. ‘”

Thomas yakalandı 19 Faturalarla iki sezon geçer, 2017 ve ’18 ve vardı 16 Aslanları 2019 kendisinden önce yakalar. Washington ile ara sezonu. Buffalo’da sıkı uçlardan koçu Rob Boras’tan, sıkı uçlardan Charles Clay, Nick O’Leary ve Khari Lee’den aldığı yardımın paha biçilemez olduğunu ve ilerleme kaydetmesinin büyük bir nedeni olduğunu söyledi. .

Tebow benzer bir yardım alabilirse, zaman çizelgesini hızlandıracağını söyledi Thomas ancak Tebow’un hatırlaması gereken en önemli şeyin acele etmeye çalışmamak olduğunu söyledi.

“Kendinize karşı sabırlı olun. Roma bir günde inşa edilmedi,” dedi Thomas. “Bu, bir süreç olduğu şeylerden biri. Deneyin her gün bir şey almak ve bu sizi daha iyi hale getirecek, çünkü kayıplardan adil payınızı alacaksınız. rly on. Ama kayıplarınızdan öğrenin ve bu kayıpların birikmesine izin vermeyin. Aynı hatayı iki kez yapmayın. … Yapmaya çalıştığım buydu. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu