Haberler

La Russa: Kulüp evi anlaşmazlığına rağmen çatlak yok

1: 30 PM ET

  • Jesse Rogers ESPN Personel Yazarı

    Kapat

      Jesse, Eylül’de ESPN Chicago’ya katıldı 2009 ve ESPN için MLB’yi kapsıyor. com.

Tony La Russa, Chicago White’da bir yarık olduğunu düşünmüyor Sox’un kulüp binası, ancak bazı oyuncular, Onur Listesi yöneticisinin çaylak slugger Yermin Mercedes hakkındaki yorumlarına katılmadıklarını açıkça belirtti.

La Russa, bir 47 a 16 – Pazartesi günü 4 patlama galibiyeti.

Yönetici Çarşamba günü, bunun öğretilebilir bir an olduğunu vurguladı, özellikle g Mercedes alım işaretini kaçırdı. “Ben halka ne söyledim?” La Russa Çarşamba günü bir Zoom konferansında gazetecilere sordu. “Genç bir oyuncunun bir hata yaptığını söyledim – ki bu arada yaptı – ve bunu kabul etmemiz gerekiyor. Takım olarak nasıl daha iyi olacağınızın bir parçası da, bir şeyler ters giderse, onu ele alın.”

Bazı White Sox oyuncuları menajerleriyle aynı fikirde değildi, İkizlerin o sırada bir pozisyon oyuncusu olduğunu belirttiler.

Deneyimli atıcı Lance Lynn Salı akşamı “Gördüğüm kadarıyla, höyükteki pozisyon oyuncuları için kural yok” dedi. “Lanet oyunu bitirelim. Ve ne olursa olsun bir sorun yaşarsan, oraya bir atıcı koy. Sahada bir pozisyon oyuncusu varken ve bir adam bir vuruş yaptığında sinirlenemezsin.”

Lucas Giolito, Çarşamba günü İkizler karşısında 2-1’lik galibiyetin ardından eklendi: “Olumsuzluk yok. Hepimiz Yermin’i destekliyoruz. Hepimiz burada ev koşularına bayılıyoruz. İşte bu. Devam edeceğiz. . ”

Olay, Los Angeles Dodgers atıcısı Trevor Bauer ve San Francisco Giants’ın marşı Alex Wood’un Twitter’da benzer bakış açılarına sahip olduğu White Sox kulüp binasının dışında da yankı buldu.

Bauer paylaşımında, “Sevgili vurucular: Benden 3-0 homer vurursanız, bunu bir suç olarak görmem” dedi. “… Hala 3-0 salınımlardan bahsettiğimize inanamıyorum. Yöneticiler veya atıcılar hoşunuza gitmezse daha iyi olun.”

Sevgili vurucular: Benden 3-0 homer vurursan Bunu bir suç olarak görmeyeceğim.

Bir vurucu vuruşu için hala kızgın olan sevgili insanlar: lütfen oyundan çıkın.

Hâlâ 3-0 salınımlardan bahsettiğimize inanamıyorum. Yöneticiler veya atıcılar hoşunuza gitmiyorsa daha iyi olun.

– Trevor Bauer (ト レ バ ー ・ バ ウ ア ー) ( @BauerOutage) Mayıs 18, 2021

Büyük lig maçında bir pozisyon oyuncusu atıyorsa, tüm “kurallar” pencerenin dışındadır. Ayrıca, 49 mil / saat hız

    • başlatmanın ne kadar zor olduğunun farkındasınız mı? ayaklar lol? İnsanlara istediklerini verin.

– Alex Wood (@Awood 45 ) Mayıs 18, 2021

La Russa Çarşamba günü herkesin kendi fikrini alma hakkı olduğunu ancak Lynn ile aynı fikirde olmadığını söyledi , en azından sayı 3-0 olduğunda.

La Russa, “Lance’in bir dolabı var; bir ofisim var” dedi. “O kulüp evinde rekabet etme şeklimiz olmadığını söylediğim için üzgün olan hiç kimse olmadığına bahse girerim. Birisi böyle düşündüyse, o zaman düzeltmek benim işimdir. 3 – Sallanmayın. 0 o kadar büyük bir fark yakaladığınızda. ”

La Russa, kulüp binasında dolaşırken kimsenin ona” Heisman “vermediğini söyledi. Menajer, bir çaylağa sadece sportmenliği öğretmeye çalıştığı konusunda kararlıydı.

“Bana sportmenliği ve beyzbol maçına duyulan saygıyı söyleyeceksen ve Rakibinize saygı duymak önemli bir öncelik değil, size daha fazla katılamıyorum. “dedi. “… Kazanmak için daha fazlasına [runs] ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun, zorlamaya devam ediyorsun. Yeterli olduğunu düşünüyorsan, oyuna ve rakibine saygı duy.”

Russa, hikayenin birkaç gün sürmesini beklemiyordu.

La Russa, “Bu konuda bu kadar çok soru almam beni şaşırttı” dedi. “Hiçbir şey hakkında yapılacak çok şey değil. Biraz yapılacak çok şey var.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu