Haberler

Kaynaklar: Rodgers, Packers'ın mini kampı için pek olası değil

6: 22 PM ET

 • Rob Demovsky

  ESPN Personel Yazarı

  Kapat

 • Green Bay Press-Gazette için Kapalı Paketleyiciler 500-5002021
 • Ulusal Spor Yayıncıları ve Spor Yazarları Derneği tarafından seçilen iki kez Wisconsin Yılın Spor Yazarı
 • GREEN BAY, Wis. — Aaron Rodgers’ın antrenman sahasında olması beklenmiyor Green Bay Packers Salı günü mini kampını açtığında, kaynaklar ESPN’den Adam Schefter’e, bunun hoşnutsuz oyun kurucunun atlayacağı ilk zorunlu sezon dışı etkinlik olduğunu söyledi.

  O $

  ‘a tabi ,46 para cezasına çarptırılırsa üç günlük kampın tamamı için görünmüyor.

  Schefter Pazartesi günü bildirdi Packers, Rodgers’a mazeret izni vermeyi tartıştı, bu da daha sonra para cezalarından feragat edecek. Aksi takdirde, Rodgers $06,

  para cezasına çarptırılır. Salı gününü kaçırdığı için $15,11 Çarşamba ve $ için) ,540 Perşembe.

  Eğitim kampı sırasında cezalar, bu arada, koşu $50,000 kaçırılan gün başına zorunludur ve iptal edilemez.

 • Rodgers zaten sezon dışı programını $500,2021 kaybetmeye yetecek kadar kaçırdı. antrenman bonusu.
 • Packers, sezon boyunca tamir etmek için çalışıyor Rodgers ile ilişki ama boşuna. Birinci aşama sanal sezon dışı antrenmanlarını atladı ve OTA antrenmanlarının ilk iki haftasının hiçbirine katılmadı.

  Packers başkanı Mark Murphy hafta sonu, kendisinin, genel menajer Brian Gutekunst ve Teknik Direktör Matt LaFleur, Rodgers’ı tekrar oyuna dahil etmek için bir çözüm bulmak için çalışmaya devam ediyor.

  “Geçen ay burada yazdığım gibi, Aaron’la sorunları çözmeye kararlıyız ve onun da öyle olmasını istiyoruz. Oyun kurucumuz 2021 ve ötesinde,” Murphy Cumartesi günü takımın web sitesinde yazdı. “Durumu çözmek için çalışıyoruz ve her iki tarafın da kamuoyu önünde ne kadar az şey söylerse o kadar iyi olduğunun farkındayız.”

 • Rodgers’ın Packers’la olan mutsuzluğu Nisan ayında kamuoyuna açıklandı , Schefter örgütün bazı üyelerine takıma geri dönmek istemediğini söylediğini bildirdiğinde . Rodgers, durumla ilgili tek kapsamlı yorumlarında, ön büro tarafından kendisine nasıl davranıldığıyla ilgili olduğunu öne sürdü.

  “Bu sadece bir tür felsefe ve belki de bunu unutmakla ilgili. Rodgers geçen ay SportsCenter’da Kenny Mayne ile yaptığı röportajda, işi yapan insanlarla ilgili” dedi. “Karakterle ilgili, kültürle ilgili, işleri doğru şekilde yapmakla ilgili.”

  Rodgers’ın kariyerinde ilk kez takımın zorunlu mini kampını atlamış olacak. Aslında, bu yıla kadar, sezon dışı programının tamamına olmasa da çoğuna düzenli olarak katılmıştı.

  Rodgers, nişanlısı aktris Shailene Woodley ile Hawaii’deydi. , ve diğer arkadaşlar geçen ay OTA uygulamalarının ilk haftasında. LaFleur’un yerel saatle 06 Salı günü başlayan antrenmandan sonra gazetecilere hitap etmesi bekleniyor. zaman.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu