Haberler

Kaynaklar: Mitchell oturmaya çağırdığı için Jazz'a kızdı

11 : 14 AM ET

 • Brian Windhorst

  Kapat

  ESPN Kıdemli Yazar

  • ESPN.com NBA yazarı 2010
  • Yedi yıldır kapalı Cleveland Cavs
  • İki kitap yazarı
 • Tim MacMahon

  Kapat

  ESPN Personel Yazarı

  • Eylül’de ESPNDallas.com’a katıldı 2009
  • Dallas Cowboys ve Dallas Mavericks’i kapsar
  • ESPN Dallas’ta düzenli olarak görünür 103. 3 FM

Utah Kaynaklar ESPN’e göre, caz yıldızı Donovan Mitchell, Pazar günkü playoff açılışında onu kaşımaya karar vermesine sinirlendi ve bu durum, sağ ayak bileği burkulmasından iyileşme konusunda takımla gerginliği derinleştirdi.

Mitchell Nisan ayından beri 16, başlangıçta beklenenden daha uzun süredir piyasada. Kaynaklar, iyileşmenin ilk aşamalarında yavaş ilerledikten sonra, kişisel eğitim kadrosuyla rehabilitasyon konusunda çalışmaya başladığını söyledi.

Daha fazla rehabilitasyon ve testin sonuç verebileceğine dair umut var. Kaynaklar, Mitchell’in çarşamba günkü 2. maçta oynamasına izin verildiğini söyledi, çünkü en üst sıralarda yer alan Jazz, 8. sıradaki Memphis Grizzlies’in

yönettiği seriyi bile izliyor. Yaralanma, bazı hayal kırıklıklarının hafifletilmesi perde arkasında yer almak zorunda kalabilir. Kaynaklar, yeni parça sahibi Dwyane Wade’in de dahil olabileceğini söyledi. Wade’in Mitchell ile iyi bir ilişkisi var ve takımla bu hafta Salt Lake City’de.

“Üzgünüm … Keşke daha fazlasını söyleyebilseydim …. I Yakında orada olacağım! ” Mitchell, Jazz’ın 112 – 109 oyunundan sonra tweet attı 1 mağlubiyet.

Mitchell’in Pazar sabahı üç gün antrenman yaptıktan ve atışa katıldıktan sonra oynayacağı bir beklenti vardı. Cumartesi veya Pazar günü Jazz’ın sakatlık raporunda yer almadı.

Mitchell Pazar sabahı “Gitmeye hazırım” dedi. “Acı yok. Başlayacağım için heyecanlıyım.”

Ancak, oyuncu mevcudiyeti konusunda son sözü söyleyen Jazz antrenman ekibi, atışı yaptıktan sonra pasif listesinde kalmasını tavsiye etti. Jazz, oyuncu sakatlıklarını yönetme konusunda temkinli bir geçmişe sahip.

Pazar günü mağlubiyetten sonra aralarında yıldız pivot Rudy Gobert’in de bulunduğu birçok oyuncu, oyundaki değişikliği öğrenince şaşırdıklarını söyledi. plan.

Gobert “Tüm bunlardan uzak durmaya çalışıyorum çünkü bu başımı ağrıtacak” dedi. “Umarım bir sonraki maçta iyidir. Tek endişelendiğim budur.”

Koç Quin Snyder Mitchell’in üzgün olduğunu kabul ederek rekabet gücünü övdü.

Sahiplik grubuna Nisan ayında katılan Wade, özellikle sezon sonrası yaralanmaları yönetme konusunda uzun bir kişisel geçmişe sahiptir. Yeni Jazz’ın sahibi Ryan Smith’in onu ortak olarak karşılamasının sebeplerinden biri de modern oyuncuların tecrübesi, içgörüsü ve saygısıydı.

Jazz Pazartesi öğleden sonra antrenman yapacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu