Haberler

Kaynaklar: Man City, Kane'i imzalamak için 100 milyon sterlinlik bir teklif hazırlıyor

Man City, Tottenham için Kane-Sterling takası mantıklı olabilir mi? (1: )

Julien Laurens, Manchester City’nin Raheem Sterling’i Harry Kane için takas teklif etme olasılığını analiz ediyor. (1: )

00: 000 AM ET

James Olley

Kapat

Kıdemli Yazar, ESPN FC

 • Rob Dawson

Manchester City bir £

hazırlıyor milyon ($

Kaynakların ESPN’e verdiği demeçte, Tottenham Hotspur forvet oyuncusu Harry Kane için milyon teklif.

Kane, , Spurs’e ayrılma isteğini bildirdi. bu yaz, City, Manchester United ve Chelsea’nin imza yarışında liderliğini sürdürüyor.

– ESPN+’da Günlük ESPN FC yayınlayın (yalnızca ABD)

7435 – Tüm büyük tamamlanmış transfer anlaşmaları4416291

Hem City hem de Tottenham’daki kaynaklar, Pazartesi öğleden sonra resmi bir teklifin sunulduğunu yalanladı.

Ancak kaynaklar, City’nin Spurs başkanı Daniel Levy’nin kararlılığını bir açılış teklifiyle test etmeye hazırlandığını söyledi. oyuncu artı nakit teklifini de içerebilir.

Yani urces, Kane’in yaklaşık £ olduğu göz önüne alındığında) Levy’nin bu seviyedeki herhangi bir teklifi kesinlikle reddedeceğini söyledi. m ve şu anki £

 • üzerinde üç yılı var. ,-haftalık kontrat.Kane yazılı bir transfer talebinde bulunmadı ve kaynaklar Levy’nin onu kulüpte tutmaya kararlı olduğunu söyledi. en azından bir sezon daha, oyuncu bu yaz ayrılmak için centilmenlik anlaşması olduğuna inanmasına rağmen.

  Kaynaklar ESPN’e Spurs’teki boş yönetici pozisyonu için röportaj yapan en az bir adaya Kane’in gelecek sezon başlamadan satılmayacağı söylendi.

  City, Pep Guardiola ile dört sezonda üçüncü lig şampiyonluğunu kazandıktan sonra Sergio Agüero’nun ayrılmasına izin verdikten sonra hücumlarını güçlendirmek istiyor.

  S Bizimkiler ESPN’e Etihad Stadı’nda Spurs’e verdiği önem ve kontrat durumu göz önüne alındığında bu yaz Tottenham’dan Kane’i ödüllendirmenin zor olacağının kabul edildiğini söyledi.

  Guardiola kadrosuna bir forvet eklemek isterken, City doğru oyuncu bulunamazsa, sözleşme imzalarken olduğu gibi bir yıl beklemeye hazır. Rodri 360 ve Ruben Dias

  .

  Raeem Sterling’in Tottenham’ı bu yaz Kane’i satması için kışkırtabilecek oyunculardan biri olabileceğine dair haberler var, ancak kaynaklar ESPN’e şunları söyledi: İngiltere kanat oyuncusu herhangi bir anlaşmada yedek ağırlık olarak kullanılmaya istekli değil.

  Kane son zamanlarda City orta saha oyuncusu Kevin De Bruyne ile oynamak için bir “forvetçi rüyası” olacağını kabul etti, ancak geleceği hakkında tüm konuşmaları İngiltere’nin Euro’ya katılımından sonraya bıraktı 640 bitti.

2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu