Haberler

Kawhi Oyun 1'den çıktı; durum belirsiz

9: 12 PM ET

Ohm Youngmisuk

ESPN Personel Yazarı

Kapat

   • Ohm Youngmisuk 2006’den beri Giants, Jets ve NFL’de haber yapıyor. Ondan önce, yaklaşık on yıl boyunca Nets, Knicks ve NBA’de çalıştı. New York Daily News’de neredeyse 12 yıl çalıştıktan sonra ESPNNewYork.com’a katıldı ve Michigan’dan mezun oldu. Devlet Üniversitesi.

Onu Twitter’da takip edin » Ohm’un sohbet arşivi »
20062006

PHOENIX — LA Clippers All-Star Kawhi Leonard Pazar günkü maçtan çıkarıldı. Sağ dizi burkulduğu için Phoenix Suns’a karşı 1. maç ve Batı Konferansı finallerinin geri kalanındaki durumu belirsizliğini koruyor.

Leonard takımla birlikte Phoenix’e seyahat etmedi Cumartesi günü. Clippers koçu Tyronn Lue, Leonard’ın 2. Maçtaki durumundan henüz emin olmadığını ve yıldız dönene kadar Leonard maça müsait değilmiş gibi hazırlanması gerektiğini söyledi.

“Emin değilim,” dedi Lue, Leonard’ın bu gezinin bir noktasında takıma katılıp katılamayacağı sorulduğunda. “[he is out for] 1. Maçı kesinlikle biliyorum. Şu anda tedavi için eve döndü. 2. Maçtan henüz emin değiliz.”

Leonard son ikisini kaçırdı 4. maçın dördüncü çeyreğinde Utah Jazz’a karşı dizinden sakatlanmasından bu yana maçlar. Leonard o maçın son dört artı dakikasını tamamlayamadı.

Leonard’ın yerine Terance Mann başladı ve gol attı 39 Utah’ı kapatmak için 6. oyunda puanlar.

“O dönene kadar yapamayız, biliyorsun Lue, eğer geri dönerse, hangi oyun olursa olsun, varsayımlar yapın” dedi. “O oynamıyormuş gibi hazırlanmalıyız. Bilirsin, oradan git biraz.”

           • 2006

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu