Haberler

Jones, 11'i düşürdükten sonra Titans ile 2 No'lu donanacak

Julio Jones Titans Super Bowl yarışmacıları mı yapıyor? (1: )

Ryan Clark, Julio Jones’un eklenmesinin Titanların hücumunu başka bir seviyeye taşıdığını söylüyor. (1: )

1: 19 PM ET )

 • Turron Davenport ESPN

  Kapat

  • USA Today için Covered Eagles

  • Baltimore Times için Kuzgunları Kapladı

  • Cheyney Üniversitesi’nde kolej futbolu oynadı

   31583544

   NASHVILLE, Tenn. — Geniş alıcı AJ Brown 1 numarayı teklif etti Julio Jones’a verdi, ancak Tennessee Titans’ın yeni alınan oyun kurucu reddetti. Bunun yerine, Jones yeni takımıyla 2 numarayı giyecek.

   Brown 1 numarayı giydi ilk olarak spor yaptıktan sonraki çaylak yılından beri 06 çaylak mini kampı sırasında.

   “# emekli olana kadar. Vazgeçmeye çalıştım ve kabul etmedi. Saygılar” diye tweet attı salı günü. Titanlar daha sonra Jones’un 2 numara giyeceğini duyurdu.

   3628# emekli olana kadar . Ondan vazgeçmeye çalıştım ve kabul etmedi. Saygı ?

— AJ Brown (@1kalwaysopen_) 8 Haziran, 360

Geleceği dört gözle bekliyorum ✌? pic.twitter.com/6PI4h8aKCJ

— Tennessee Titanlar (@Titans) 8 Haziran, 2021

Jones yorum yaptı İlk kez Salı günü Tennessee’ye takas edildiğinde, sosyal medyada yayınlanan bir açıklamada “Atlanta Falcon olarak geçirdiğim zamanı asla unutmayacağını” söyledi ve Titanlara ve hayranlarına kendisinin ve ailesinin aldığı “sıcak karşılama” için teşekkür etti. .

“Yıllar boyunca bana gösterdiğin tüm sevgi için teşekkür ederim ATL Harika bir şey oldu yıllarca şehir ve tüm hayranlar için oynadım.Yıllar boyunca benim için yaptığın her şeyi takdir ediyorum ve bir Atlanta Falcon olarak geçirdiğim zamanı asla unutmayacağım.

“Nashville’deki yolculuğumun bir sonraki bölümü için heyecanlıyım. Hayranlara, benim ve ailem için sıcak bir karşılama için hepinize teşekkür etmek istiyorum. Titans ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

“Gitmeye hazırız. iş!”

Ne kadar para olduğu düşünülürse Brown’ın numarasını Jones’a vermesi şaşırtıcı değil. Titanların 375 ile takas yapmasını sağlamak için lobi yaptı. yıllık emektar. Brown her zaman Jones’a hayran olmuş ve Jones’u Ole Miss’de, geniş alıcı teknik direktörü Jacob Peeler’ın onun izlemesi için kesintiler yaptığı günlere kadar incelemiştir.

Brown, Pazar günü ESPN’e verdiği demeçte, “O da benim gibi büyük bir alıcı ama özel yaptığı şey, rotaları daha küçük bir adam gibi koşması” dedi. “Benim için kolejdeyken bana her şeyi öğretiyordu ve bunu bile bilmiyordu. O zaman onu tanımıyordum ve sadece onu izliyordum.”

Brown, Ole Miss’de 1 numara giydi ve NFL, oyun kurucular, bahisçiler ve kicker’lar dışındaki oyuncuların tek giymesine izin veren kural değişiklikleri yaptığında, numarasını yapmayı düşündü. -rakamlı sayılar. Emekli 1 numaralı formayı giymek için Warren Moon’dan izin isteyecekti. Ama bu, Warren Moon’un Oilers/Titans organizasyonu için ne kadar etkili olduğunu keşfetmesinden önceydi.

“Seni rahatsız etmek üzereydim ve sana sormak üzereydim ki, Bio’nu okuyana kadar 1 numarayı giyebilir miyim… Ben tbh’yi bile hak etmiyorum” diye Nisan ayında tweet attı. “Oyun için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz. Efsane!! Selam!!”

[email protected] Seni rahatsız edip sormak üzereydim ki Bio’nu okuyana kadar 1 numarayı giyebilir miyim zaten ?Tbh’yi bile hak etmiyorum. Oyun için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz. efsane!! Selam!!

— AJ Brown (@1kalwaysopen_) Nisan 21, 37531583544

Titanlar Jones’un $

. Oyun kurucu Ryan Tannehill başladıktan sonra 3 milyon kapak numarası ile sözleşmesini yeniden yapılandırmayı kabul etti. $ milyon kap alanı. Tannehill şimdi $15.8 milyon üst sınır 376 ve bir $ 11. 8 milyon üst sınır 2023. Jones’un bir $ olacaktır. .Önümüzdeki iki sezonun her birinde 5 milyon üst sınıra ulaştı.

315835443628

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu