Haberler

Hızlı topla yüzleştikten sonra Mets Sütunu kana bulandı

4: 18 PM ET

  • ESPN Haber Hizmetleri

New York Mets’in dış saha oyuncusu Kevin Pillar, Atlanta Braves yardımcısı Jacob’dan bir atışla karşısında vurulduktan sonra Pazartesi günkü maçtan kanlar içinde ayrıldı. Webb.

Mets yöneticisi Luis Rojas, New York’un 3-1 galibiyetinin ardından Pillar’ın Atlanta’daki Truist Field’ı hastaneye gitmek ve CT taraması yapmak için terk ettiğini söyledi.

Rojas, takımın Pillar’ın sakatlığı hakkında Salı günü daha fazla bilgi alacağını söyledi. Bu arada Pillar, tweet atarak “iyi gidiyor”

Ulaşan herkese teşekkürler! Korkunç an ama iyiyim! #RBI #gamewinner ????

– Kevin Pillar (@ KPILLAR4) Mayıs 18, 2021

Mets yakalayıcı James McCann, “Bu gerçekten korkutucu,” dedi. “Her şey bir anlığına durur. Bir atışla vurulur ve düşündüğüm son şey, ana tabağa dokunmaktır. … Düşüncelerimiz ve dualarımız kesinlikle onunla.”

Yedinci vuruş sırasında, Webb burnunda Pillar’ı 94 mph hızlı topla deldi. Sütun burnundan akan kanla hemen yere düştü. Sahadan çıkarılırken yüzünü havlularla kapatıp hızla ayağa kalktı.

Rojas, “Bu adam bir savaşçı” dedi. “Her gün sert oynamak için geliyor ve sen onu gördün. Ayağa kalkıp gitti. Topun yüzüne vurduğu yeri gördükten sonra bunu yapabileceğini düşünmemiştim. Ayağa kalktı ve gitti. Görülecek en az bir pozitif. “

Webb dahil Braves oyuncuları, korkutucu sahneyi şok içinde izlediler. Atlanta saha ekibi üyeleri, vurucunun kutu alanında kalan kanı örttüğü için, Webb oyundan çıkarıldı.

Vuruş, bazlar yüklü olarak geldi ve 2-0 önde gidiyor. Pillar bu sezon şu ana kadar isabet ediyor. 247 /. 284 /. 377 iki homer ve yedi RBI 27 oyunlar ve 77 yarasalar. Geçen yıl Boston Red Sox ve Colorado Rockies arasında Pillar vurdu. 288 /. 336 /. 462 altı homer ile.

Mets atıcısı Taijuan Walker, “Hiç kimsenin yüzüne veya kafasına bir top tarafından vurulduğunu görmek istemezsiniz, özellikle de o hızda gelir,” dedi. “Pillar sert bir adam. Sadece kafanı salladığın ve midene hasta olduğun şeylerden biri.”

Walker da Pazartesi günkü maçtan erken çıktı. Sol tarafında gergin bir şekilde ayrılmadan önce sadece üç vuruş atarak bir vuruş yapıp koşmasına izin vermedi. Rojas, Salı günü bir MR’a sahip olacak.

Walker ve Pillar’ın yaralanmaları, Mets’in maçtan önce sakatlananlar listesine iki müdavimi eklemesinin ardından geldi. Mets, dış saha oyuncusu Michael Conforto ve ikinci meydancı Jeff McNeil’i hamstring yaralanmaları ile günlük IL. Ace başlangıç oyuncusu Jacob deGrom zaten IL’deydi ve sağ taraftaki gerginlikten kurtuldu.

Mets’in sakat listesinde üçüncü kaleci JD Davis, dış saha oyuncusu Brandon Nimmo, yardımcısı Seth Lugo ve başlangıç atıcıları da var. Carlos Carrasco ve Noah Syndergaard’ın yanı sıra dış saha oyuncusu Albert Almora Jr. ve dış saha oyuncusu Luis Guillorme’daki birkaç büyük lig yedeklemesi.

Conforto sağ dizini zorladı ve McNeil Pazar günü solunu zorladı. Tampa Körfezi’nde 7-1 mağlubiyet.

Rojas, “Bu iki adamla haftadan haftaya bir yaklaşım sergiliyoruz” dedi.

Conforto Pazartesi günü, baldır ağrısı da dahil olmak üzere başka yaralarla uğraştığını söyledi. McNeil geçen hafta bacağında kramp geçirerek zamanı kaçırdı ve Pazar günü yaraların bağlantılı olabileceğini söyledi.

McNeil vuruyor. 242 üç homer ve sekiz RBI ile. Conforto isabet ediyor. 230 ve 13 RBI’lar.

Mets (19 – 16) NL Doğu’ya liderlik edin.

ESPN’den Joon Lee ve Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu