Haberler

Hızlı dönüş: Fowler, ABD Açık elemelerinde yer alıyor

5: 15 PM ET

   • Bob Harig

ESPN Kıdemli Yazarı

Kapat

   • ESPN.com için kıdemli golf yazarı

   • 20 yıldan fazla bir süredir kapalı golf
     Indiana Üniversitesi’ne katılmak için Evans Bursu Kazandı

2010

DUBLIN, Ohio — Rickie Fowler oyununun geldiğine dair işaretler görmeye başlıyor uzun bir çöküşün ardından. Pazartesi günü ABD Açık elemelerine taşınmasını umuyor.

Fowler, 32, Haziran ayında bir yer kazanmak için Memorial Turnuvasını yeterince yüksek bitiremedi 76 -12 ABD Açık, Torrey Pines’da Resmi Dünya Golf Sıralaması.

Yani 120 oyunculardan biri olacak yakındaki iki kursta 21 delikli bir final eleme etkinliğinde.

“Uzun bir gün olacak,” dedi Fowler. “Umarım öğleden sonra biraz yağmur ve fırtına atlatabiliriz. Bunun dışında, sadece ilerlemekle ilgili. Bu hafta oldukça iyi bir iş çıkardım.

“Açıkçası ABD Açık için puan veya dünya sıralamasında kalifiye olmadım, bu yüzden yarın dışarı çıkın, hak kazanma ve kendime bir yer bulma şansım olsun, bundan bir buçuk hafta sonra bir tee zamanı.”

Fowler, Muirfield Village Golf Kulübü’nde bir final raundu 76 attı ve th için bir beraberlik.İki hafta önce sekizinci için berabere kaldı PGA Şampiyonası’nda.Dünyada birinci sırada 101 Fowler’ın zirveye çıkmak için Memorial’da en az bir solo saniyeye ihtiyacı vardı. 60 Pazartesi bu muafiyet kriterleri için son kesimdir.

ABD Açık’ta 76 hafta sonuna girecek olan oyunculardan

biraz daha fazla muafiyet vardı. Torrey Pines t’deki sahaya girmesi bekleniyor. Pazartesi günü ülkenin dört bir yanındaki dokuz eleme noktasında.

Fowler’a Brookside Country Club and the Lakes’de büyük şampiyonluk kazanan Padraig Harrington, Jason Dufner ve Keegan Bradley’in katılması planlanıyor. Golf ve Kır Kulübü. Aralarında yaklaşık mil var.

Fowler, 2008 ve

‘de Oklahoma Eyaletinde kolejdeyken eleme yoluyla iki kez ABD Açık sahasına girdi. . Profesyonel olarak ilk yılında 2010 alanını geçemedi, ancak o zamandan beri her ABD Açık’ta yer aldı.

Amerika Birleşik Devletleri Golf Birliği Pazartesi sabahı her noktadan eleme sayısını açıklayacak. 06 ile arasında Columbus elemelerinden çıkması bekleniyor. Fowler’ın 8’i var: 12 Brookside’da tee zamanım ve 2: 00 Göllerde.

“Yeniden biraz güven duymak güzel” dedi. “Bu, geçen bir buçuk yılı daha da kötüleştiren bir şeydi. Beni kurtaracak düz çubuğa [putter] sahip değildim. Böylece her şey yoluna girmeye başladı. Son birkaç turnuva için kesinlikle mutluyum, daha yeni başladı.” ileriye doğru.”

Branden Grace, Luke Donald ve 2009 US Open kazanan Lucas Glover Jupiter, Florida’daki Bear’s Club’da yarışan oyuncular arasında, Ian Poulter ve Brandt Snedeker ile Güney Carolina Hilton Head’deki elemede oynayan birkaç Tur profesyoneli arasında.

Diğer uygun siteler Rolling Hills Estates, California’dadır; Satın Alma, New York; Atlanta; Rockville, Maryland; Springfield, Ohio; ve Richland, Washington.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu