Haberler

Heat'in Haslem'i 3 dakika attı. sezon başlangıcına

10: 40 PM ET

Tim Bontemps ESPN

Udonis Haslem’in bu sezon Miami Heat için bir maç oynadı – ve çok uzun sürmedi.

düz sezon, Perşembe gecesinin ikinci çeyreğinde 106 – 94 Philadelphia’yı yen 76 ers.

Haslem daha sonra “Eğlenceliydi” dedi. “Eğlenceliydi. Oraya gidip basketbol oynamak, üst düzeyde oynamaya devam edebileceğimi göstermek ve takımımın kazanmasına yardımcı olmak benim için eğlenceliydi.

“Harika bir anı. Ve bu sonuncuysa, Udonis Haslem’in yapabileceği tek yolla bitirdim: fırlatarak. ”

Haslem 59. Miami’nin normal sezondaki son maçının ilk çeyreğine 3 saniye kala, katılan birkaç bin taraftarın ayakta alkışlaması .

Ve kısaca, bir miktar başarı elde etti. Topa ilk dokunduğunda neredeyse ilk çeyreğin sonlarında taban çizgisine kaydetmek içindi ve onu takip etti Haslem ikinci çeyreğin ilk topunu ele geçirdi ve bunu Miami bankının önündeki derin köşeden bir taban çizgisi atlayıcısıyla takip etti.

Ancak Sixers’ın pivotu Dwight Howard, Haslem’i bir eliyle yere attıktan sonra, Haslem bir süre sahada oturup düşüncelerini toplar gibi göründü. sonunda ayağa kalkıyor. Ancak bir sonraki düdükte, Nasıl Ard’ın onu itmeden önce yüzü oyundan atılmasına neden oldu.

Haslem geçmişteki tek oyuncuydu 20 ESPN Stats & Information tarafından yapılan araştırmaya göre, sadece bir oyunda oynamak ve ondan çıkarılmak için yıllar.

Haslem, “Açıkça çok fizikseldi” dedi. “Dwight, Dwight’ın oynadığı gibi oynuyor ve sadece benimle onun arasındaki bir konuşmaydı, sadece dirseklerin yere atılması, sallanması ve bunun gibi şeyler olduğunu netleştirmek istedim, sadece bir şekilde ayrılmamız gerektiğini hissettim. bu gece için oyun dışı. Sanırım o bir nevi aynı fikirde değildi, bu yüzden aynı fikirde olmadığında, ben aynı fikirde değildim ve bir sürü anlaşmazlık vardı.

“I ne olduğunu hatırlamıyorum. Günün sonunda, ben buyum. Ben kimsem oyum. Şimdi değiştiremem. Ne demek istediğimi biliyorsun? Üvey annem maçtan hemen sonra bana mesaj attı ve doğru şeyi yaptığımı söyledi, bu yüzden aklımda doğru şeyi yaptığımdan şüphem yok. ”

Heat star Bam Ancak Adebayo olayları basitçe özetledi.

“Sen, bu orospu — deli!” Adebayo gülerek dedi. “Ben gibiydim,” UD, ilk dört dakikada atılamazsın kardeşim. Oyunda ne kadar kaldı? Dört dakika? Üç! Üç dakika ve atıldın!

“OG, bana çok şey öğrettin. Bana asla üç dakikada atılmayı öğretmedin.” Dedim. … Bir tür ‘ağabey’ anıydı, ama o zaman ağabey olmalıyım, biliyor musun? Yani benim için güzel bir andı. Öğretme dersi gibiydi. Sadece anlamayın ilk üçte fırlatıldı. İlk teknolojiyi alabilir ve ardından diğerini elde etmek için ikinci yarıyı bekleyebilirsiniz. Momentum dalgalanır. ”

Haslem’in Howard’la olan tartışması, ilk çeyreğin başlarında, Ariza’nın Ariza’nın Ariza’nın bacağına yuvarlanıp ayak bileğini incitmesine neden olmasından sonra, takım arkadaşı Trevor Ariza’nın Sixers süperstarı Joel Embiid ile arasına girdiğinde arabulucu olarak görev yapmıştı.

Haslem, kim dönecek 41 Ay ve NBA’in en eski aktif oyuncusu, Perşembe günkü maç sadece 45 son beş sezonda oynamış ve 82 ve son altı yıldır oynamıştır.

Miami yerlisi olan Haslem sadece f veya Florida Üniversitesi’nde Fransa’da oynayarak üniversiteden sonraki ilk yılını geçirdikten sonra serbest bir oyuncu olarak giriş yaptığı Heat 2003.

“Plan daha fazla dakika oynamaktı,” dedi Haslem gülümseyerek. “Plan üç dakika oynamak değildi.”

Geçenlerde Miami’deki muhabirlere gelecek sezon 19. yıl NBA’de, ancak Heat’in yanında olmak istediği sürece onu işe almaya devam edeceği açık. .

Haslem “Bunu düşünmedim” dedi. “Ama eminim [Heat coach Erik Spoelstra] ve adamlarımız bunları el altında tutuyor ve bunun önemini anlıyor. Ama benim için, Detroit’i [regular-season finale] kazanmazsak ve ben katılsaydım, gerçekten olmazdı ” Sorun değil. Benim sorunum şu ki, bu sezon kazanalım, alabileceğimiz en iyi playoff noktasını alalım ve buraya girip bitirmeye çalışalım. ”

Spoelstra, Haslem’in gelecek sezon tekrar geleceğini umduğunu söyledi.

Spoelstra, “Birazcık,” dedi Spoelstra. Haslem’in gelecek sezon geri gelmesi için lobi yaptı. “Açıkça onu işe almadım, ama ona” Şu anda herhangi bir karar vermemize gerek yok. Hadi bunu bir kenara bırakalım “gibi söylemeye devam ediyorum. Bu binadaki herkes biliyor, ama en önemlisi soyunma odasında sahip olduğu etki seviyesini. Bu soyunma odasında liderler yetiştirmek ve bizim için bir şey ifade eden bir kültürü öğretmek ve geliştirmek. ; kollarını sıvıyor ve Heat kültüründe bir sonraki lider dalgasını geliştiriyor ve bence bu harika.

” kariyeri ve onun bu tür bir akıl hocalığına dönüşmesini izlemekten zevk aldım. Elbette genç oyuncular tarafından hissediliyor. Genç oyuncular tüm kariyerlerinin geri kalanı boyunca UD’yi hatırlayacaklar, ancak bana göre kıdemli oyuncular da onun kadar önemli bir etkiye sahipti, onları geliştirdi, onları istikrarlı tuttu, büyümesini sağladı ve gelişmeye devam etti ve Bu, soyunma odasındaki herkese ve personele ulaşabilmesinin gerçekten inanılmaz rehberliğinden kaynaklanıyor.

“O benim ve diğer koçluk personeli için sürekli bir akıl hocası . Bir sonraki aşama hakkında düşünmek istemiyorum ve şimdi buna ihtiyacımız olduğunu sanmıyorum. Tabağımızda yeterince var. UD’nin de tek düşündüğünü biliyorum. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu