Haberler

Giannis, Bucks'ın mağlubiyetini hiperekstansiyonlu diziyle bıraktı

: 05 PM ET

 • Malika AndrewsESPN Personel Yazarı

  Kapat

 • Personel Yazar2018
 • ESPN’e 20182021

  tarihinde katıldı ESPN Chicago’da düzenli olarak görünür 802021

  2021

 • ATLANTA — Milwaukee Bucks yıldızı Giannis Antetokounmpo’nun Doğu Konferansı finallerinin 4. maçından sol dizinden sakatlanarak çıktıktan sonra göreve başlaması planlanıyor. Kaynaklar ESPN’e Çarşamba günü görüntüleme yapılması gerektiğini söyledi.

  Yıldız oyuncuları olmadan, Bucks bozguna uğradı 46-110 çünkü Atlanta Hawks seriyi 2-2’ye getirdi.

  Antetokounmpo Salı günü Bucks’ın aşırı ekstansiyonlu sol diz dediği şeye maruz kaldı. Üçüncü çeyreğin bitmesine yedi dakikadan biraz fazla bir süre kala, Antetokounmpo, John Collins’ten Clint Capela’ya bir alley-oop ile yarışmak için ayağa fırladı. İki kez MVP’si sol bacağına garip bir şekilde indi, dizini burkulmuştu.

  Bucks koçu Mike Budenholzer maçtan sonra “Bacakları birbirine dolanmış gibi görünüyordu” dedi. “İkisi de beceriksizce yere indiler. Canlı olarak bunu gördüm. Başka bir şey görmedim.”

  Antetokounmpo hemen yere düştü ve birkaç dakika yerde kaldı — oturmadan önce etrafını saran Bucks ve Hawks oyuncuları ve koçları ile. Kardeşi ve takım arkadaşı Thanasis tarafından ayağa kalktı ve onun yardımıyla sahadan temkinli bir şekilde ayrıldı. Televizyon monitörleri Antetokounmpo’nun soyunma odasına yardım almadan geri döndüğünü gösterdi, ancak önemli ölçüde topalladı.

  Khris Middleton maçtan sonra “Umarım ciddi değildir” dedi.

  Antetokounmpo sakatlandığında, Hawks 05 -nokta kurşun. Mahkemeden ayrıldıktan hemen sonra, Bucks guardı Jrue Holiday bir şamandıraya çarptı – ancak bunlar Milwaukee’nin üç buçuk dakika boyunca attığı son sayılardı. Hawks bir 06-0 koşusu ile bir kez daha öne geçmek için cevap verdi.

  Star guard Trae Young’dan yoksun olan Hawks, maçta hiç geri kalmadı. Boya puanlarında Bucks’ı geride bıraktılar, 46-44, Bucks onlara her birinde 20 ortalamadan fazla puan verdikten sonra

  Milwaukee de topa sahip çıkmak için mücadele etti, taahhütte bulundu Hawks için 20 puana yol açan top kaybı. Atlanta ise topu 11 kez çevirdi ve Bucks sadece dört

  PJ Tucker, “Sadece içeri girip maçı kazanacağımızı düşündük” dedi. “Bu gece bu maçı kazanmak istediğimizi göstermek için hiçbir şey yapmadık. Düz bir pozisyondaydık ve adamımızın sakatlığı bizim için yapbozun kaybetmemiz için başka bir parçasıydı.”

  Seri Milwaukee’ye geri dönerken Bucks, Antetokounmpo’nun 5. maç ve sonrasındaki durumunu belirlemek için yaptığı görüntülemenin sonuçlarını bekliyor.

  “Giannis’e ne olacağını göreceğiz,” Middleton dedim. “O oynarsa harika olurdu, ama değilse, hala oraya gidip kazanabilecek yetenekli bir takımımız var.”

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu