Haberler

Fields, Bears'ın Dalton'u QB'de başlatma planını satın aldı

  4: 00 PM ET

   Jeff Dickerson ESPN Personel Yazarı

   Kapat

    Dickerson, ESPN’nin NFL Nation’ı için Chicago Bears’ı ele alıyor. ESPN Radyo ulusal ağında “Dickerson & Hood”un ortak sunucusudur ve Chicago’da ESPN’de duyulmaktadır 1000.

   1000

  GÖL ORMANI, İll. — Justin Fields, Chicago Bears’ın planını satın aldı.

  Fields, draft 11Bu yıl genel olarak Bears, Perşembe günü yaptığı açıklamada, organizasyon tarafından kendisi için belirlenen gelişim zaman çizelgesini benimsediğini söyledi. Baş antrenör Matt Nagy haftanın başlarında, — bir sakatlık ya da öngörülemeyen başka bir şey dışında — kıdemli Andy Dalton’ın normal sezonu Chicago’nun başlangıç oyun kurucusu olarak açacağını söyledi.

  Perşembe günü Fields, “Buna inanmazsam, yürümeyecek” dedi. “İşim kesinlikle [to] daha iyi olmak ve olabileceğim en iyi oyun kurucu olmak ve takımımın kazanmasını ummak. Başlasa da, otursa da yapacağım şey bu, ne olacaksa yapacağım. kazanmamıza yardım edin.”

  Nagy, sezon dışı programın başında, Dalton’un Bears’ın oyun kurucu derinlik tablosunda 1 numara olduğunu, ardından Fields ve kıdemli oyuncu olduğunu duyurdu. Nick Foles. Halkın Fields’i hemen oynaması yönündeki muazzam baskısına rağmen koç bu konuda tereddüt etmedi. marş, ve o bunu biliyor ve Justin’in bildiği bu, Nick’in bildiği bu … yani, geldiğimiz nokta bu,” dedi Nagy Salı.

  “Koçlarımız, Justin Fields hakkında hepimizin heyecan duyduğunu anlıyor. Farklı bir şey söylesek hepimiz yalan söylemiş oluruz. Bununla birlikte, Andy Dalton için de heyecanlıyız. Ve biliyoruz ki, bu plana sadık kalırsak, her şeyin yoluna gireceğine inanıyoruz.”

  Şikago şehri, Hall of Famer Sid Luckman emekli olduğundan beri gerçek bir franchise oyun kurucu için aç kaldı. 2021, anlaşılır bir şekilde Fields döneminin başlaması için yaygara koparıyor.

   Ayılar hafifçe frene basıyor. Fields’in tüm etkileyici fiziksel özellikleri ve göz kamaştırıcı üniversite başarıları için, Ohio State ürünü, NFL’de hala düzeltmesi gereken oyun kurucu oynamanın daha ince ayrıntıları konusunda samimiydi – en önemlisi, toplu görüşmenin içinden oyunlar çağırıyor.

   “Muhtemelen en büyük adım bu çünkü Ohio State’de neredeyse hiç toplanmadık 20-95% oranında,” dedi Fields. “Gerçekten, temel mekanikler, topluluğa girip çıkmak, her şeyin üstünde olduğumdan emin olmak ve her küçük ayrıntıyı doğru yapmak.”

   11 NFL’inci sezonuna giren Dalton, Ayılara deneyim kategorisinde çok daha fazlasını sunuyor.

   “Bir çaylak için çok normal olan şu anda bulunduğumuz aşamalardan bazıları, Justin ile birlikte yaşıyoruz — Andy zaten Bunu fethetti” diyen Nagy, “Ve onun için kolay. Bu doğal. Oturup onu 100 kere alkışladığımız bir şey değil. bir gün çünkü o yaptı. Bunun olması gerekiyordu. Yani suç, tamamen oldu. Gerçekten onu aşağı çekti. Yani bence şimdi bize gelip neyi sevip neyi sevmediğini söylemeye çalışıyor ve şimdi bunların hepsini bir araya getiriyoruz.”

   Bir bonus: Dalton, Fields’e akıl hocalığı yapmak ve genç oyun kurucunun zamanı kaçınılmaz olarak geldiğinde hazırlanmasına yardımcı olmak için çok çalıştı.

   “Her şeyi öğrendim [from Dalton],” dedi Fields. “Yani, benimle çok konuştu. Aslında onunla ve karısıyla akşam yemeğine gittim. Yani, Andy ve Nick, harikalardı, muhtemelen sizin bildiğinizden bile daha büyükler. Andy beni tamamen altına aldı. Onun kanadı. Ona sorduğum herhangi bir soru, ben fırlatırken bile cevap verecek. Sanırım OTA’lardan sonra bir gün vardı, antrenmandan sonra fazladan atıyordum ve özellikle belki de ne olduğumu görmek için orada kaldı. sadece bana yardım etmeye çalışıyordu.

   “Daha önce [entering the season as a backup] böyle bir durumda bulundum ve tüm ben iyileşti. Bu yüzden, kontrol edebileceğiniz şeyleri kontrol edebileceğinizi hissediyorum ve her gün olumlu bir tavırla ve daha iyi olma isteğiyle işe geliyorsunuz, o zaman sizi durduracak bir şey yok. Sanırım o zaman geldiğinde, fırsatımı bulduğumda o an için hazır olmak istiyorum.”

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu