Haberler

Columbus, tepkinin ardından 'Mürettebatı' yeniden adlandırıyor

10: 19 PM ET

  • Jeff Carlisle ABD futbol muhabiri

    Kapat

      Jeff Carlisle, MLS ve ESPN FC için ABD milli takımını kapsıyor.

Reigning Major League Soccer şampiyonu Columbus, takımın resmi adına ve logosuna “Mürettebat” kelimesini geri eklemek de dahil olmak üzere, yakın zamandaki yeniden markasının daha tartışmalı yönlerinden bazılarını geri alan taraftarlarla bir anlaşmaya vardı.

Ön büro üyeleri Salı öğleden sonra Nordecke ve La Turbina Amarilla dahil olmak üzere çeşitli Mürettebat destekçi gruplarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Mürettebat kısmen sahiplerinin Dee Haslam, JW Johnson ve Dr. Pete Edwards’ın yanı sıra takım başkanı ve genel müdür Tim Bezbatchenko ve baş işletme sorumlusu Stev tarafından temsil edilmektedir. e Lyons.

Destekçiler grupları kısmen Nordecke yönetim kurulu üyeleri Jeff Barger ve baş hukuk müşaviri Charles Campisano tarafından temsil edildi. La Turbina Amarilla’yı temsilen Hector Robledo hazır bulundu. İki taraf, yeniden markaya geldiğinde, Columbus organizasyonunun çok hızlı hareket ettiği ve ekibin en tutkulu hayranlarından yeterli katkı alamadığı konusunda bir anlaşmaya vardılar.

Sonuç, takımın orijinal Columbus Ekibi adı ve logodaki değişiklikler.

– ESPN +: MLS sohbeti ve ESPN FC Daily’de daha fazlası (yalnızca ABD)

– Hangi MLS gençler Avrupa için hazır mı?

Bir bildiri şu şekildedir: “Bu akşam, olumlu, işbirlikçi Mürettebat yatırımcı-operatörleri, ön büro yöneticileri ve Mürettebat topluluğundan farklı bir grup arasında, Kulübün markasının geleceği ve Kulübün taraftar topluluğuna olan bağlılığı ile ilgili tartışmalar yapıldı Mürettebatı Kulübün birincil tanımlayıcısı olarak tutmanın önemi açıktı. Tartışmadan alınan karar, Columbus Crew’un ileriye dönük olarak takımın resmi adı olarak kalacağıydı.

“Mürettebat alındı Yeni armanın bir parçası olarak Columbus Crew’u içerecek olan isme Nordecke’nin desteği. Ek olarak, ’96’ Ohio eyalet bayrağının içine yerleştirilecek ve kulübün Major League’in kurucu üyesi olarak statüsünün tanınması sağlanacaktır. Futbol. ”

Sonraki bir video açıklamasında Edwards,” Yaptığımız ilerleme ve kulüp olarak nereye gittiğimiz konusunda çok heyecanlıyız. Columbus Ekibi olacağız ve sonsuza kadar Columbus Ekibi olacağız. ”

İki taraf, bir taraftar irtibat pozisyonunun yaratılacağı konusunda hemfikirdi. Ekibin destekçileriyle iletişim kurun. Daha geniş topluluk sosyal yardım çabalarını yönetecek bir pozisyon da oluşturulacak.

Campisano, ESPN’e telefonla verdiği demeçte, “İsmin geri yüklenmesi 1 numaralı öncelikti” dedi. “Açıkçası, önceden adil bir diyalog olması daha iyi olurdu, ancak dinledikleri ve tepki verdikleri ve bize pek çok şey sordukları düşünüldüğünde, koşullar göz önüne alındığında umduğumuz kadar iyi bir sonuç olduğunu düşündüğüm bir sonuç. ”

Toplantının” çitleri onarmak için samimi bir girişim “olduğunu ekledi.

Columbus organizasyonu ilk yeniden markalamanın ayrıntılarını açıkladı. Mayıs 10, önceki hafta sonu projenin haberinin sızdırılmasından sonra. Değişiklikler arasında yeni logo ve takma ad vardı Mürettebat resmi takım adından çıkarılıyordu. Bunun yerine, ekibi Columbus SC olarak anılacaktı. O zamanlar Bezbatchenko, fikrin şehrin adını vurgulamak olduğunda ısrar etti.

Bezbatchenko geçen hafta “Columbus Crew SC’ye sahip olduğunuzda insanlar Columbus’u gerçekten görmezden geldi” dedi. “Crew SC hakkında konuştular. Her şey Crew’du ve bu bizim kimliğimizin yalnızca bir parçasıydı ve ileriye gitmekle ilgili olmak istediğimiz şeydi.”

Morgan ile birlikte genel olarak olumsuz yanıt verdi Ekibin Austin, Texas’a taşınmasını engelleyen Save the Crew hareketinin kurucularından biri olan Hughes, yeniden markayı “topal” ve “çok gereksiz bir kendi kalesi” olarak nitelendirdi.

Daha da kötüsü, Campisano ve Barger’in Ocak ayında bir rapor yazmasıydı – bunun bir kopyası ESPN tarafından alındı – Columbus ön bürosunu genel olarak yeniden markaya verilen yanıt ve özellikle de isim değişikliği konusunda uyarıyorlardı. , “felakete olumsuz” olacaktır. Bezbatchenko daha sonra ESPN’e raporun Mürettebat organizasyonu içinde “geniş çapta yayılmadığını” söyledi.

Campisano’ya göre Haslam o zamandan beri raporu okudu ve önceden görmesi gerektiğini itiraf etti.

Campisano, “Bunun bizi sakinleştirmenin bir yolu olmadığı içten ve yürekten geldi” dedi. “Bir hata yaptıklarının farkındalar ve bunu düzeltmek için bir şeyler yapmaları gerekiyor.”

Bölüm, ligin taraftarlarının bir takımın cephesinden alınan kararlar üzerindeki etkisini yineliyor. ofis. Artık Mürettebatın yeni stadyumunun açılışı, organizasyona taraftarların yönlendirilmesinin öfkesi olmadan bu yazın gerçekleşebilir.

“Artık hiçbir şeyi boykot etme konusunda endişelenmeme gerek yok , “Campisano dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu