Haberler

Cam's Pats uygulaması elle muayene edildikten sonra kısa kesildi

Woody: Pats yarışmak istiyorsa Julio Jones’a ihtiyaçları var (0: )

Damien Woody, Patriots’un neden Julio Jones ile takas yapması gerektiğine dair bir açıklama yapıyor. (0: 00)

    • 1: 17 PM ET
  • Mike ReissESPN Personel Yazarı

    Kapat

    ‘dan beri) Kapsanan Vatanseverler

ESPN’e 2009 katıldı

31565672

FOXBOROUG H, Mass. — New England Patriots oyun kurucu Cam Newton, Cuma günü gönüllü olarak organize edilen takım etkinliğinin yarısında atletik eğitim ve sağlık personeli tarafından fırlatma elini muayene ettirdi ve antrenmanın geri kalanına katılmadı.

Newton’un zaman zaman sağ elini esnettiği görüldü. İlk tur draft hakkı Mac Jones, üçüncü yıl oyuncusu Jarrett Stidham ve kıdemli Brian Hoyer’ın yerine oyun kurucu tekrarlarını alarak antrenmanın geri kalanını izlemek için sahada kaldı.

Newton’un son tatbikatında, oyun kurucular pas atma telaşından kaçınmak için çalışıyorlardı ve bunu yapmak için yumuşak bir çantadan kaçmak zorunda kaldılar. yönlerine fırlattı. Özellikle onu sahadan uzaklaştıran şeyin bu olup olmadığı belirsiz olsa da, takibi sırasında çantalardan birinin Newton’un eline çarpması olasıdır.

Newton, antrenmanın geri kalanını izlerken, diğerleri arasında hücum koordinatörü Josh McDaniels ve kıdemli alıcı Nelson Agholor tarafından ziyaret edildi. Sahibi Robert Kraft da Newton ile sohbet etti.

Antrenmandan sonra Agholor’a ne olduğu soruldu. Newton ona elini gösterdiğinde gördü. Dedi ki: “Bu konuda Cam’in konuşmasına izin vereceğim.”

Ne kadar olduğunu sordu. Vatanseverler, Newton’un sahadan uzak kaldığı zamanlardaki enerjisini ve antrenmandaki varlığını özlüyor, dedi Agholor: “Hala etrafta. Hâlâ geniş alıcılarla konuşuyor, takım arkadaşlarıyla konuşuyor. Onu hala hissediyorsun adamım. Bu yüzden o harika bir takım arkadaşı.”

Cuma, Vatanseverlerin altıncı gönüllü OTA’sıydı ve Newton en başından beri katılıyor sezon dışı. Perşembe günü McDaniels, Newton’un takımdaki ikinci yılında, New England’daki ilk tam off-sezonunda yer alabilmesinin bir sonucu olarak, “hücumda farklı bir kavrayışa” sahip olduğunu kaydetti.

Vatanseverler Jones’u seçtiğinde

Bu yılki NFL taslağında genel olarak , koç Bill Belichick Newton’un hala başlangıç olduğunu açıkça belirtti.

“Cam bizim oyun kurucumuz,” dedi Belichick o sırada. “Hangi pozisyonda olursa olsun, Jarrett veya Mac ne zaman meydan okumaya ve rekabet etmeye hazır olursa olsun, o zaman bunun nasıl olacağını göreceğiz.”

20092009

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu