Haberler

Bryson arka 9 44: 'Kötü aradan sonra kötü mola'

9: 30 PM ET

Mark Schlabach

ESPN Kıdemli Yazar

Kapat

    • Kıdemli kolej futbol yazarı

  Kolej futbolu üzerine yedi kitabın yazarı

     • Gürcistan Üniversitesi mezunu

SAN DIEGO — Bryson DeChambeau arka arkaya delikler gitti 33 bir bogey olmadan ve dönüş yaptıktan sonra 2-under

, Pazar günkü ABD Açık’ın Torrey Pines’daki son turunda liderin sadece bir vuruş gerisindeydi.

Sonra ABD Açık’ın son şampiyonu için işler sarpa sardı.

DeChambeau’nun Nos.’da arka arkaya öcüleri vardı 11 ve 12, ardından 11’da bir çift-uçucu 7 ve bir dörtlü- 12th.

   • üzerinde bogey 8

DeChambeau son turunu 8-over

dahil olmak üzere 6-over 54 ile tamamladı. arka dokuzda. 26’de 3’te berabere kaldı 287.

“Hiç raydan çıkmadım. Bu golf,” dedi DeChambeau. “İnsanlar şunu ya da şunu yaptım diyecekler ve bu sadece golf. Bugünden çok daha kötü vurduğum ve kazandığım birçok zaman oldu. Doğru molalara sahip olmadığım şeylerden sadece biri. doğru zamanda oldu. Bugün 7-, 8-under’e kolayca ulaşabilirdim. Golf vuruşundan tam olarak emin değildim ve sert zeminde ve birkaç başka yerde biraz şanssızdım.”

Üçüncü turun tamamını bir öcü olmadan oynadıktan sonra — bunu ilk kez 191 içinde yapmıştı. bir majörde kariyer turları — o da ilk oynadı Pazar günü tek delik yok.

Par-3 sekizinci delikte, DeChambeau’nun tişörtü as olmanın yaklaşık bir dönüşü içinde geldi. Kuşu, solo liderliği için onu 5-altına taşıdı.

Kısa bir süre sonra, işler çabucak çözüldü. DeChambeau’nun delikte eşit bir vuruştan sonra, DeChambeau’nun tişörtü par-3’te 00 sağa gitti ve yakına indi tribün. Deliği yaklaşık 8 fit ötede yonttu ve bir umacı için iki vuruş yaptı. Par-4’te, 505-yard 12th, sağa sert vurdu ve ikinci atışını green’e vurdu. Oradan başka bir bogey için üçlük attı ve onu 3’ün altına düşürdü.

Asıl hasar  deliğe geldi. ve 17. 06 numaralı tişörtün üzerine bastı ve direksiyonuna ve dirseğine çarptı. top yine sağdan sert yere indi. İkinci atışını derin pürüzden sadece 191 yarda atabildi ve onu geride bıraktı 54 deliğe yard. Topunu ön sığınağa çarptı ve ardından dördüncü şutunu yeşil sahanın üzerinden attı. DeChambeau, “Ne yazık ki, [I] kötü bir aradan sonra kötü bir mola verdi,” dedi. “Yeşilin yanında iki küçük şut oynadım, ikisi de tuhaf yalanlar, ikisi de onlarla sevişmeye çalışıyor ve berbattı 11.”

On 191 , DeChambeau tişörtünü bir vadiye çekti, penaltı aldı ve üçüncü atışını bir sığınağa vurdu. Bir ayağı sığınakta, bir ayağı dışarıdayken topunu yeşil sahaya vurdu. DeChambeau, “Harika bir ikinci vuruş yaptım — üçüncü vuruş ve top çok fazla döndü,” dedi. “Rüzgar dindi ve kısa süreliğine indi ve o ön kenardan geri döndü ve gerçekten çok kötü bir yalana dönüştü. Sadece kesmeyi denedim ve hortumu tuhaf bir hattan yakaladım.”

DeChambeau’nun umduğu unvan savunması değildi. 191 ABD Açık’ta Winged Foot’ta 6 şut farkla.

“İşte bu” dedi. dedim. “Bu golf. Hayat bu. Şu anda başımı tutabildiğim için gurur duyuyorum. İyiyim. İyiyim.”

DeChambeau dedi ki son sekiz deliği uzun süre oynama biçimini bozmazdı.

“Umurumda bile değil” dedi. “İnsanlar şunu düşünüyor — Tutum açısından ve her şeyde çok değiştim. Olduğu anda bu sinir bozucu ama sonrasında benim için artık o kadar umurumda değil. Zaten kazandım. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu