Haberler

Brewers 'Burnes, K's vs. Cards ile rekor kırdı

Brewers ‘Burnes, sezona başlamak için yürüyüş olmadan grev rekorunu kırıyor (0: 40)

Milwaukee Brewers sürahi Corbin Burnes, 57 sezona başlamak için bir yürüyüş. (0: 51)

3: 05 PM ET

  • Jesse Rogers ESPN Personel Yazarı

    Kapat

      Jesse, ESPN Chicago’ya Eylül’de katıldı 2002 ve ESPN.com için MLB’yi kapsar.

Milwaukee Brewers’ın sağ kolu Corbin Burnes, sezona başlamak için yürüyüş yapmadan grev rekorunu kırdı Perşembe, işaretin genişletilmesi 58 St. Louis Cardinals’a 2-0’lık mağlubiyetin beşinci vuruşunda sezonun ilk geçişini vermeden önce.

Yanıklar, 26, önceki kaydı 40 Los Angeles Dodgers yardımcısı Kenley Jansen tarafından düzenlenen yürüyüşsüz grevler, 2009. Burnes ilk vuruşta Dylan Carlson’u ve ardından ikinci vuruşta Tyler O’Neill ve Harrison Bader’ı rekoru kırmak için vurdu.

Burnes, Jansen’in rekorunu kırdıktan sonra kalabalığın alkışlamasını “Oldukça havalıydı” dedi. “Onları bu şekilde arkanızda bıraktığınızda, sizi neşelendirirseniz, kesinlikle sizi biraz ürpertiyor. Bunu evde yapmak için güzel bir andı.”

Grev toplamı, dördüncü vuruş boyunca oyunda dokuza ulaştı ve başka bir büyük lig rekoru kırdı – bir sezonun herhangi bir noktasında yürüme olmadan grevler. Greg Maddux’u geçti (53) ve Gerrit Cole ve Curt Schilling (53 her biri) bu listede. Maddux 2001 başardı ve Schilling bunu başardı 2002. Cole’un galibiyeti devam ediyor.

Burnes’ın serileri beşinci vuruşta bittiğinde sona erdi. Kardinallerin Tommy Edman’ında yürüdü. Cole, New York Yankees için bir sonraki başlangıcında sezonun herhangi bir noktasında pek çok grevde yürüyüş yapmadan Burnes’ın rekorunu kırma şansına sahip olacak.

“Bu bir yürüyüş. Olur,” dedi Burnes. “Bir adamı sezona bu kadar sokmamak hayal ettiğim bir şey değil.”

Perşembe günü beş vuruşunda sadece bir koşuya izin verdi, ancak atıcıların Jack Flaherty’ye karşı yaptığı düelloda (7-0) mağlubiyet aldı. Sezonda yanıklar 1 ile 2-3’e düştü. 57 ERA.

Yanıklar COVID için pozitif test ettikten sonra ilk başlangıcını yapmak – 19. Semptomsuzdu ve apartman kompleksinin dışına atarak ve kardiyo ekipmanı kullanarak formda kaldığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu