Haberler

Biles göz kamaştırıyor, denemelerde büyük liderliğe giden yolda seviniyor

: 33 PM ET

 • İlişkili basın

 • ST. LOUIS — Simone Biles Tokyo için hazırlanıyor.

  Dünya ve olimpiyat jimnastik şampiyonu, Cuma gecesi ABD Olimpiyat denemeleri sırasında göz kamaştırıcı bir görüntü sergiledi ve tüm engelleri kaldırdı — peki , neredeyse hepsi — gelecek ay Japonya’da liderliğe ve bir noktaya gelmek için yolda.

  Her yönden toplamda .57 bir

   içeriyordu .33 2019 dünya şampiyonalarından beri gizli tuttuğu bir manevra olan, adını verdiği “double-double” inişe sahip kiriş üzerinde. Geçen ayki yarışmada tanıttığı Yurchenko çift mızraklı kasayı atlamayı seçti ve yine de etkinlikte en yüksek puanı aldı.

   Yer egzersizi — bir değil ama sporun puan kuralındaki iki isim – hem muhteşem hem de muhteşem bir şekilde kontrol edildi. Bu ayın başlarında yedinci ulusal şampiyonluğunu kazanırken birkaç kez saha dışına çıktıktan sonra açıkça hüsrana uğrayan Biles, fiziğe meydan okuyan yuvarlanan pasları sırasında ayak parmaklarını beyaz çizgilerin içinde tuttu.

   BU KAT RUTİNİ. @Simone_Biles tüm yeri SHOOK’a sahipti. ? #GymTrials21 pic.twitter.com/wdYsM8jb21

  • — ABD Takımı (@TeamUSA) Haziran 26, 2021
  • “Buna girerken çok heyecanlıydım” dedi Biles, “Tam olarak ne bekleyeceğimi biliyorum. Ve kendimi çok… bu sefer çok daha duygusalmışım gibi hissediyorum, ki bu çok çılgınca. Hatta gözyaşı dökerek ve ağlayarak dışarı çıkmak. Kızlar ‘İyi misin?’ İyiyim. Sanki, zamanın geldiğine inanamıyorum. Beş yıl oldu ve minnettarım.”

   Finallerden sonra Pazar gecesi her yönden en iyi iki kişi otomatik olarak Olimpiyat takımına katılma hakkı kazanır. Pazar ne olursa olsun safra bir kilittir.

   Sunisa Lee ve Jordan Chiles de o bölgeye yaklaşıyor. Onlar zaten orada olabilirler.

   Biles, Lee ve Chiles üçlüsü milli maçlarda 1-2-3’lük skorla geldiler. Lee bir 57 koyduktan sonra finale giden aynı pozisyondalar.666, ardından Chiles 57.57, MyKayla Skinner’ın yarım puan önünde.

  • COVID-10 nedeniyle uzun bir aradan sonra rakiplerinden biri rekabete geri döndü. Şili, Şubat ayında Kış Kupası’nda şampiyonluğa koştu ve o zamandan beri etkinlik karşılaşmalarında ilk üçe giren bir fikstür oldu. Belki de en önemlisi, görünüşe göre baskıya karşı bağışık hale geldi. Şu anda son dört aydaki 20 etkinlikleri hiçbirinde düşme olmadan tamamladı.

   Mayıs ayında US Classic’te düzensiz barlardan çıkan Biles bile bunu söyleyemez.

   Seçim komitesi takımı bir araya getirmek için finallerin bitiminden sonra 30 dakika ayırın. Dördüncü sırayı kimin kazandığını görmek için komitenin her saniyesine ihtiyacı olabilir.

  • Skinner, 20, oldukça zorlayıcı bir durum ortaya koyuyor. 2016’da bir alternatif olan Skinner, Rio Olimpiyatları’ndan sonra üniversiteye gitti ve ‘da elit seviyeye geri döndü.) . COVID-10 pandemi kapatmasının bir kısmını yeni koronavirüs ve zatürre ile mücadele ederek geçirdi.

   Arkasında sağlık korkutuyor, kariyerinin en iyi jimnastiğini yapıyor. America’s Center’daki elektrikli bir Kubbenin içindeki enerjiyi besleyen Skinner, üç yarışta ilk beşte yer aldı ve her inişin sonunda kalabalığın kükremesini istedi.

   Skinner, Grace McCallum ve Kayla DiCello bir puanın sadece onda üçü ile ayrılırken, Kara Eaker biraz daha geride. DiCello, dört etkinliğin üçünü ilk altıda bitirmek için birden fazla yarışta düştüğü durgun bir performanstan geri döndü.

   “Artı-bir” uzman yeri için yarış beliriyor kaybetmek Riley McCusker’ın olmak. Onun bar rutini birinci sınıf, onun 06.800 skoru, onu tekrarlayabilseydi, Tokyo’da bir madalya için karışıma koyardı.

  • Jade Dünya Kupası serisinde aday olarak bireysel bir yer kazanan Carey, yeri zaten garantilenmiş olarak buluşmaya giren tek jimnastikçi. Amanar kasasını deldi, skoru 15.2 saniye sadece Biles ‘ olayın üzerine.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu