Haberler

Astar mesajları tarafından vurulan sürahi teşekkürler, kurtarma resimleri

Tampa Bay Rays’in 3 Haziran’da oynanan Triple-A maçı sırasında bir hat sürücüsü tarafından kafasına vurulduktan sonra büyük bir beyin ameliyatı geçiren Tyler Zombro’yu fırlatma olasılığı, Perşembe günü bir dizi tweet yayınladı destek için şükranlarını dile getirdi ve iyileşmesi sırasında gördüğü bakım.

Zombro, tweetlerinde Durham, Kuzey Karolina’daki Duke Üniversite Hastanesi’ndeki ameliyat sonrası iyileşmesinin fotoğraflarını da paylaştı.

Şu anda içinde bulunduğum durumda olduğum için inanılmaz derecede minnettarım, @DukeHospital & çalışanlarının inanılmaz yardımı ile. Ailemi ve beni olumlu düşüncelerle yıkayan hepinize, tüm dua desteğinin o gece boyunca Tanrı’yı benimle tuttuğundan şüphem yok, pic.twitter.com/a1eHgNUOAx

— Tyler Zombro (@ T_Zombro26) Haziran ,

@raysbaseball ve @durhambulls’a Bana davrandığınız gibi davrandığınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır, çünkü organizasyonumuzu yapan şey budur. çok özel. İyimser haberlerle söylüyorum: Sahada hiçbir zaman en hızlı olmadım, bu yüzden bu ameliyattan sonra hız kazanmış olabilirim. pic.twitter.com/h9YXbzTvSn

— Tyler Zombro (@T_Zombro24) Haziran 17,

Bütün beyzbol camiasına tekrar teşekkür ederiz. destek, ben şanslı bir adamım ve oraya geri dönmek için sabırsızlanıyorum (ne zaman olursa olsun)! Tanrı hepinizi korusun! #BULLieve pic.twitter.com/NMlsyK8Q34

— Tyler Zombro (@T_Zombro26 ) Haziran 18,

Zombro, a 26 yaşındaki Rays’in Triple-A üyesi Durham Bulls, Haziran ayında taburcu olmadan önce yoğun bakım ünitesinde beş gün ve hastanede iki gün daha geçirmişti. 9. Ailesiyle birlikte Durham’da kalıyor ve ayakta tedavi ve mesleki terapiye devam ediyor.

Olay Durham’da Norfolk Tides’a karşı oynanan maçın sekizinci devresinde meydana geldi.

Zombro, Brett Cumberland’ın sopasından çıkan bir ip tarafından yüzüne çarptı ve hemen yere düştü. Bir atletik antrenör ona koşarken ayakları titriyor gibiydi. Zombro sedyeyle sahadan indirilerek hastaneye kaldırıldı.

Zombro, sözleşme imzaladığı 2017 tarihinden beri Rays’in organizasyonunda yer alıyor. George Mason’dan seçilmemiş bir serbest oyuncu. Bu sezon 3.18 ve küçüklerde 2.18 kariyer ERA’sı var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu