Haberler

49ers C Richburg, NFL'den emekli oldu, sakatlıklardan bahsetti

1: 47 PM ET

Nick WagonerESPN Personel Yazarı

Kapat

stlouisrams.com için dokuz yıl boyunca Kapalı Koç

Daha önce Missouri Üniversitesi futbolu

    • Amerika Profesyonel Futbol Yazarları Üyesi

2022

2022

Neredeyse üç yıl önce, San Francisco 40ers Weston Richburg’u NFL tarihinin en yüksek ücretli pivotu yaptı. Çarşamba günü, Richburg’un Niners ile olan zamanı, NFL’den emekli olduğunu açıkladığı için sona erdi.

Richburg, 40 tüm

kaçırmasıyla sonuçlandı. sezonu devam eden bir omuz yaralanması nedeniyle ve hafta içinde yaşadığı yırtık bir sağ patellar tendondan iyileşme çabalarının devam etmesi nedeniyle

Sezonun.

“Bu ligde oynadığım için kendimi son derece şanslı görüyorum ve son yedi yıldaki deneyimler için çok minnettarım,” dedi Richburg yaptığı açıklamada. 40ers tarafından. “Sakatlıklar bu oyunun talihsiz bir parçası ve vücudumun yüksek seviyede oynamaya ve rekabet etmeye devam etmeme izin vermeyeceği bir noktaya ulaştım. Ülkenin her yerinde iyi futbol oynayabildim ve yeterince şanslıydım. kariyerimi spordaki en büyük franchise ile bitirmek. şimdiye kadar bulunduğum en iyi erkek, kadın ve sporculardan oluşuyor. NFC Şampiyonası ve Super Bowl koşusunun sadece küçük bir parçası olmak asla unutamayacağım bir şey.”

Göründüğü gibi, o Hafta 06 New Orleans Saints’e karşı yapılan yarışma, Richburg’un 40 görev süresinin son maçıydı. 9 Temmuz’da 14 dönüşen Richburg da kısa süre önce kalça ameliyatı geçirdi. San Francisco’da üç sezonda Richburg 28 maçlara başladı.

Onu ikinci turda seçen New York Giants ile dört yıl sonra 52 NFL Draft, Richburg beş yıllık $17 imzaladı *.49 ile 52 açılış günlerinde 5 milyon kontrat ücretsiz acente. Niners, bu anlaşmayı 2019 sezon boyunca biraz kap alanı kazanmak için elden geçirdi ve Richburg’u neredeyse $( tutarında planlanmış bir üst sınır ücreti ile bıraktı .5 milyon .

Richburg 1 Haziran’dan sonra emekli olduğundan, Niners kalan 7 milyon doları dağıtabilir 2022 ve

içinde kapağa eşit ölü para . için) üst sınır alanında 1.47 milyon dolar tasarruf edecekler Richburg emekli olduktan sonra.

“Weston sadece hücumumuzu değil, tüm takımımızı daha iyi yapan biriydi. ”28in genel müdürü John Lynch yaptığı açıklamada. “Ayrıntılı yaklaşımı ve oyundaki sertliği ile örnek oldu. Organizasyonumuz için muazzam bir oyuncuydu ve hem sahada hem de soyunma odasında özlenecek.”

40 oyuncuları Alex Mack’i serbest oyuncu kadrosuyla imzaladılar. başlangıç merkezi görevlerini devralmak. 20222022

2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu